999 rezultate për

mallkimet

Mallkuar ai që mban dy gra, ose ai që martohet me kunatën: Del dokumenti i kishës me 21 mallkimet Në fondin e dokumenteve të krijuara prej Arqipeshkvisë së Shkodrës, bie në sy një tekst ku radhiten 21 mallkime për përd
Kandidati për bashkinë e Këlcyrës vazhdon mallkimet, radha e Metës: Ishalla vdes (VIDEO) Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës, Hazbi Kasaj me anë të një video ka komentuar situatën në vend si dhe ka bërë n
Anna Likën e zenë mallkimet e Fifit: Jam bërë si fuçi Anna Lika është një aktore që gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e publikut. Kohë më parë ajo bëri një deklaratë duke
"Iu bëfshin fëmijët pederasta" mallkimet e shqiptarëve të revoltuar (VIDEO) Qytetarët e revoltuar kanë dalë në rrugë në aksin që lidh Durrësin me Shijakun. Ata thonë se në këtë rrugë çdo ditë
Albano Bogdo: Më zunë mallkimet, prej tij më la dhe e fejuara Albano Bogdo është njëri nga aktorët kryesor në spektaklin ''Apartamenti 2XL''. Albano ka qenë i ftuar në emisionin ''Rr
6 mallkimet që duhet të thyejë Reali në finalen ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Mungojnë vetëm 5 ditë nga finalja e madhe e Ligës së Kampionëve, teksa Juventus dhe Real po zhvillojnë përgatitjet e fun
Ja mallkimet e deputetes demokrate Deputetja demokrate Liliana Elmazi Billa, ka kaluar në mallkime referuar të majtëve, pasi sipas saj, kanë futur në depre
“Fati” i kuqezinjve dhe “mallkimet” ndaj nesh (FOTO LAJM) Kemi përmbysur rezultate dhe shpesh na ndihmuar fati, por edhe jemi ndëshkuar atëherë kur nuk e kemi pritur, si fjala vj
Irinej vazhdon mallkimet, në vend që të kërkojë falje Patriarku i Kishës Ortodokse Serbe, Irinej, nuk arriti dot t’i përmbahet kodit fetar e njerëzor gjatë shugurimit të pesh