999 rezultate për

malit

Bes Kallaku nxjerr të palarat, publikon foton e të shkuarës së Ermalit (FOTO LAJM) Janë dy nga ermat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë jedhe shumë miq me njëri-tjetrin. Për këtë a
Foto spektakolare, çifti martohet në majën e malit Everest (FOTO LAJM) Çdo çift ëndërron që fotografitë e martesës të jenë më të bukurat dhe më të vecantat, por një cift australian e çuan e k
Foto që nuk e keni parë kurrë/ Sabri Fejzullahu në krahët e Ermalit Këngëtari nga Kosova, Ermal Fejzullahu ka ndarë një fotografi me caste të lumtura me ndjekësit në Instagram. Ai është
Hoyt Yee: Shqiptarët të kenë kujdes nga Rusia Zyrtari i lartë i SH.B.A.-së Hoyt Bryan Yee vlerësoi se Shtetet e Bashkuara intensifikuan mbështetjen për Ballkanin Perë
Rasheli bën akuzën e fortë ndaj Ermalit: Më ka ngacmuar seksualisht (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar Rashel Kolaneci ka qene nder personazhet e ftuar ne emisionin “Shiko kush luan” te emisioni i Luana Vj
Oriola Marashi nxjerr gjoksin, Ermalit i shkojnë sytë diku tjetër (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të momentit. Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto “hot” dhe
Si në kooperativë, Meta i kërkon ndihmë për dëshirën e pazakontë Ermalit (FOTO LAJM) Ka qënë një skenë e pazakontë ajo e presidentit Ilir Meta në Xing me Ermalin. Meta bashkë me Ermal Mamaqit improvizuan n
Kejvina publikon foto seksi, por komenti i Ermalit shkatërron gjithçka! (FOTO LAJM) Velina e re në emisionin “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj socia
Sherr mes Alketës dhe Ermalit, moderatorët nuk bëjnë dot paqe Finalja e spektaklit më të ndjekur “Dance With Me” ka nisur ndryshe nga herët e tjera. Mbrëmja nisi me prezantimin e
Ermali nuk la rast pa e sulmuar, Rashel tregon të vërtetën e largimit Largimi i Rashel nga emisioni i Ermalit, u duk sikur pati problematikat e veta. E pyetur nga Paloma, Rashel ka rrëfyer
Qeveria malazeze konfirmon vizitën në Kosovë Një zyrtar për media i Qeverisë së Malit të Zi ka konfirmuar ftesën që Kryeministri Haradinaj i ka bërë kolegut të Malit
Trafiku i drogës, arrestohet milioneri nga Kopliku në Malin e zi Një 27 vjeçar nga Kopliku, pronar i një lokali luksi në Bajzë, u arrestua nga policia e Malit të Zi gjatë operacionit an
Presidenti i Malit të Zi që nga Shqipëria paralajmëron Ramush Haradinajn Presidenti i Malit të Zi, Filip Vujanoviq i cili po qëndron për një vizitë në Shqipëri ka folur rreth çështjes së kufiri
Mali i Zi nuk pranon ndryshime në marrëveshjen e Demarkacionit Ministri i Punëve të Jashtme i Malit të Zi, Sergjan Darmanoviq, ka thënë se për Podgoricën zyrtare, çështja e kufizimit
Kështu priten festat brënda shtëpisë së Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM) Komediani Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën tregon sallonin e shtëpisë tij. Ai shfaqe
Dalin pamjet brenda vilës luksoze të Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska nuk e kanë fshehur asnjëherë që jetojnë në një vilë brenda një prej komplekseve më të shtr
Mali i Zi pret që Kosova ta ratifikojë shpejt Demarkacionin Mali i Zi nuk lëkundet nga qëndrimet e tij karshi marrëveshjes së demarkacionit me Kosovën. Ai vazhdon të besojnë se
Ta ketë parë Ariana këtë foto të Ermalit, kaq të afërt me Nora Istrefin? (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu edhe po të mundohet të jetë aktiv në rrjete sociale, e ka të pamundur t’ia kaloj bashkëshortes Arianës.
Rusët parashikojnë luftë mes Kosovës dhe Malit të Zi: Do të hyjë edhe Shqipëria Russia është duke investuar shuma marramendëse parash në sektorin e medias ndërkombëtare me qëllim ndikimin në vendime a
Fjala e Ismail Qemalit 105 vite më parë në Vlorë: Rroftë Flamuri! Rroftë Shqipërija! Sot, Shqipëria feston 105 vjetorin e pavarësisë. Në nder të kësaj dite të shënuar për çdo shqiptar rreth e rreth botës,