999 rezultate për

maliqi

Romantike dhe misterioze, Jonida Maliqi merr dhuratën e papritur pas ndarjes (FOTO LAJM) Ndarja e Jonida Maliqit nga aktori Romeo Veshaj po bënë mjaft bujë e për më tepër që ky i fundit ka nisur romancën me va
Romeo e la për Aleksia Peleshin? Jonida Maliqi flet për herë të parë për ndarjen (FOTO LAJM) Vetëm pak javë më parë u mësua se Romeo Veshaj ka nisur një romancë të re me Aleksia Peleshin. Sapo ky lajm u bë publik,
Romeo e la për vajzën e ministrit? Jonida Maliqi hedh "kunja" në rrjet (FOTO LAJM) Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me f
I ka dhënë fund lidhjes me Romeon, Jonida Maliqi e pranoi publikisht (FOTO LAJM) Jonida Maliqi është single! Po, po, single. Të paktën kështu deklaroi këngëtarja në episodin e kësaj të shtune në emisio
I japin fund lidhjes? Jonida Maliqi dhe Romeo zhdukin gjurmët e njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi zunë për një kohë të gjatë titujt kryesorë në media për shkak të lidhjes së tyre. Verë
E rëndë, ndërron jetë nga koronavirusi 28 vjeçarja Koronavirusi nuk kursen as moshat e reja. Një 28-vjeçare nga Korça ka humbur betejën me koroanvirusin. Mësohet se ajo
"Mendoja se do ishim bashkë deri në fund", Jonida Maliqi flet për divorcin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në “Abc News”. Ajo ka
Përlotet në emision, meshkujt më të rëndësishëm të jetës emocionojnë Jonida Maliqin (FOTO&VIDEO) Jonida Maliqi ishte e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në të cilin foli gjerë e gjatë për jetën e saj. Këngët
Romeo Veshaj apo Jonida Maliqi? Kë zgjedh Bora Zemani mes kunetërish (FOTO LAJM) Tashmë marrëdhënia e vëllezërve Veshaj me dy vajzat më të dashura të ekranit shqiptarë është mjaft e përfolur dhe e njoh
Lefter Maliqi: Me cilëndo parti të kandidoj, unë do jem në Parlament Me anë të një statusi në rrjetet sociale, deputeti Lefter Maliqi ka sqaruar arsyet se pse nuk refuzoi mandatin, por qënd
Lefter Maliqi: Vrasja e Klodian Rashës ishte me dashje! Deputeti i opozitës parlamentare, Lefter Maliqi ka folur për ekzekutimin e Klodian Rashës nga një efektiv policie duke t
"Është injorancë", Jonida Maliqi reagon për protestën e dhunshme për Klodian Rashën (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka reaguar e revoltuar pas vrasjes së të riut Klodian Rasha dy ditë më parë. Në një reagim në r
Ndahet nga jeta biznesmeni shqiptar, Haradinaj mesazh ngushëllimi Nënkryetari i Shkupit dhe biznesmeni i njohur shqiptar, Enver Maliqi është ndarë nga jeta. Biznesmeni Enver Maliqi nj
Për herë të parë, Jonida Maliqi zbulon arsyen e divorcit: Vendimi më i vështirë! Jonida Maliqi ka folur për herë të parë për divorcin nga ish-bashkëshorti i saj në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E
Divorci i bujshëm, Jonida Maliqi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek "E diela shqiptare", në një intervistë të ve
COVID-19, edhe sa pacientë të prekur mund t’i pranojë QKUK’ja? Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Saudin Maliqi, në një intervis
Publikon foto duke e puthur në buzë, Jonida Maliqi "sherr" me ndjekësen (FOTO LAJM) Jonida Maliqi ka reaguar ashpër ndaj një ndjekëse pas një komenti që bëri tek një foto, ku shihej duke puthur djalin në
Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO) Shumë shpejt, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë në ekran me formatin e saj ‘Jonida’s Room’ në ‘Vizion Plus’.
Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn