Sulmohet bosi i drogës në Elbasan
999 rezultate për

malin

Si je në shtrat? Kejvina djersit Bujar Qamilin në sytë e publikut (VIDEO) Kejvina mbahet jo vetëm si vajza më tërheqëse e "Xing me Ermalin", por edhe si ajo që bën pyetjen më pikante të ftuarve
Gjuetarët bëjnë namin në Malin e Sharrit ndërsa policia pret ankesa (VIDEO) Parku Kombëtar i Sharrit po përballet me rrezikun e zhdukjes së kafshëve të egra të cilat janë bërë cak i gjahtarëve ile
“Tu ka bo si shpell”, Tayna i përgjigjet publikisht Fifit “S’më bon përshtypje nëse e ki belin e hollë, mos i jep vetes rëndësi se je t’u kalb n’silikon”, shprehej Fifi duke u ko
Rezarta Shkurta më e dashuruar se kurrë, ky është dedikimi për Ermalin pas daljes nga burgu (VIDEO) Prej pak javësh nipi i diktatorit Enver Hoxha dhe bashkëshorti i këngëtares Rezarta Shkurta, Ermali është liruar me kush
"Familja ime u bashkua", Rezarta Shkurta hedh videon me Ermalin Nipi i ish-diktatorit, Ermal Hoxha u dënua për trafik droge pas zbulimit të laboratorit të kokainës në Xibrakë. Por m
Qeveria Haradinaj nuk e ka urgjente ta korrigjojë kufirin me Malin e Zi Çështja e korrigjimit të kufirit me Malin e Zi nuk është urgjente për Qeverinë e Kosovës, ndonëse Komisioni Shtetërore p
Gjendet i varur në pemë një 24-vjeçar nga Korça Një i ri i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur. Burime të Policisë Vendore të Korçës, bëjnë të ditur se në lagjen n
Sot nisi pelegrinazhi në Tomorr, çfarë duhet të dini Sot, deri më datë 25 gusht, në Berat do të nisë pelegrinazhi në malin e Tomorrit. Nisur nga kjo, burime zyrtare nga p
Merkel siguron Malin e Zi se nuk ndryshojnë kufijtë në Ballkan Pas takimit mes kryeministrit të Malit të Zi, Dushko Markoviç dhe kancelares gjermane Angela Merkel, është thënë se nuk
Trump e ka halë në sy Malin e Zi, kryeministrit i ka thënë lavirë Mali i Zi është një shtet tepër i vogël dhe i parëndësishëm në arenën ndërkombëtare por çuditërisht merr vëmendjen e Pre
Po kurohet me kancer malinje, zonja e parë e Sirisë: Gjej forcën tek populli sirian Zonja e parë e Sirisë, Asma Assad i është drejtuar publikut një ditë pas publikimit të lajmit se po trajtohet kundër kan
Bashkëshortja e presidentit me tumor malinje Asma Assad, gruaja e presidentit sirian Bashar Assad, ka filluar trajtimin për kancerin e gjirit, njoftoi presidenca në
Po ngjiste malin, fermeri gjen rastësisht një mrekulli të natyrës E gjerë mbi 150 metra dhe e lartë mbi 200 metra apo sa një ndërtesë 40 katëshe, llogaritet të jetë shpella më e madhe në
Ankoheni për plazhet e Shqipërisë, shkoni e duroni këtë malazez në Malin e Zi (VIDEO) Rrjetet sociale po ndihmojnë të zbulohen edhe mashtrues të ndryshëm në qytetet e frekuentuara të bregdetit. Kjo ka ndodh
Kush është ushtari serb që u arrestua në Malin e Zi, krimet që ka bërë në Kosovë Pas katër vjetësh në arrati, policia malazeze ka arrestuar Predrag Vukojeviq, një ish-luftëtar serb i akuzuar për kryerj
Merkel ia bën të qartë Trumpit: Kush prek Malin e Zi na ka prekur neve Kancelarja gjermane, Angela Merkel, tha se klauzola e NATO-s për mbrojtjen kolektive vlen për të gjitha vendet anëtare,
NATO ia kthen Trumpit: Askush nuk guxon ta prekë Shqipërinë dhe Malin e Zi Aleanca e Atlantikut të Veriut ka reaguar pas komenteve të Donald Trump, i cili ngriti hije dyshimi mbi nevojën e mbrojt
NYT shuplakë Trumpit pas deklaratave për Malin e Zi: Qeshu Putin Presidenti, qëllimisht shpërfillës ndaj obligimeve të vendit në kuadër të NATO’s, e mënjanon Malin e Zi si të parëndësis
Kurti kujtohet për Demarkacionin, thotë se korigjimi është mashtrim Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është kujtuar për marrëveshjen e demarkacionit me Malin e Zi duke i kërkua
Shfaqet Bulliqi, asnjë takim me Malin e Zi për Demarkacionin Në mars të këtij viti, pas 3 vitesh zvarritje, Kuvendi i Kosovës miratoi Marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi.