999 rezultate për

malignaggi

Rrëfehet boksieri amerikan: Do ta bëj McGregorin për spital Polemikat mes irlandezit të arteve marciale mikse Conor McGregor dhe boksierit amerikan Paulie Malignaggi janë rikthyer
McGregor harron rrahjen nga Khabib dhe rikthehet në kafaz Eddie Hearn, promotori i njohur i boksit, ka konfirmuar sot se po punon për të rikthyer irlandezin Conor McGregor në rin