999 rezultate për

mali

Manchester City i rikthehet fitoreve, mposht minimalisht Sheffield (VIDEO) Manchester City ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme nga udhëtimi te Sheffield United, duke e fituar 0-1 ndeshjen e zh
Gruaja shoqe e ngushtë apo nuse për shtëpi? Çfarë zgjedh Ermal Fejzullahu (FOTO LAJM) Tashmë siç ka ndodhur rregullisht në këtë sezon të "Shiko Kush Luan", moderatorja Luana Vjollca kryen intervista me të f
Brenda shtëpisë së Ermalit dhe Amit, si festohet Halloween (FOTO LAJM) Festa e Halloween-it duket se është pritur në formën më të veçantë në shtëpinë e Ermalit dhe Amit. Ka qenë Amarda ajo e
Rita Ora do t'ju prek të gjithëve me këtë postim: Më mungon shumë ajo kohë (FOTO LAJM) Shtimi i rasteve me koronavirus ka sjellë edhe shtrëngimin e masave në botë. Tashmë të gjithë kanë filluar ta ndjejnë mu
Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO) Shumë shpejt, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë në ekran me formatin e saj ‘Jonida’s Room’ në ‘Vizion Plus’.
Sherr mes deputetëve në emision, Maliqi i zbuloi takimin me Ballën: Do një lëpirëse? Dy deputetët e opozitës parlamentare, Lefter Maliqi dhe Ralf Gjoni kanë debatuar me tone të ashpra pas një mesazhi në ce
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
Manchester City mposht minimalisht Arsenalin (VIDEO) ‘Citizens’ kanë shënuar fitore minimale 1:0, në një ndeshje ku rastet për më shumë gola nuk munguan. Ishte Raheem Ste
Reus bën heroin, Dortmund mposht minimalisht Hoffenheimin (VIDEO) Marco Reus i ka siguruar tri pikë Borussia Dortmundit. Dortmund kanë shënuar fitore minimale në udhëtim kundër skuadr
Maliqi ironizon Lleshajn: Je një ministër kukull, uroj të mos kesh fatin e Tahirit Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka replikuar nga Kuvendi me deputetin e opozitës Lefter Maliqi, pais ky i fundit e f
Lajçak: Dialogu Kosovë-Serbi ka për qëllim normalizimin e marrëdhënieve dhe afrimin drejt BE-së Përfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi dhe çështje tjera rajonale të Ballkanit Perëndimor,
Presidenti i Sampdorias sërish protagonist: Koronavirusi nuk vret, koha t’i rikthehemi normalitetit Presidenti i Sampdorias Massimo Ferrero është bërë shpesh protagonist me mënyrën e të festuarit në shkallët e stadiumit
Kënga e tyre po bën namin, por Ermali paska refuzuar Fifin me parë (VIDEO) Para një jave, dy kushërinjtë tepër të talentuar, Fifi dhe Ermal Fejzullahu, kanë sjellë një bashkëpunim, të titulluar “
FMN ul parashikimin për 2020-tën, Shqipërina e treta më negativja pas Kroacisë dhe Malit të Zi Fondi Monetar Ndërkombëtar, në “Pasqyrën Ekonomike Globale” të tetorit ka publikuar parashikimin zyrtar për ecurinë ekon
54 vjeçari tenton të vrasë me thikë adoleshentin Policia e Korçës ka arrestuar dy persona të cilët ishin shpallur në kërkim për veprat penale “Vrasja me dashje, mbetur n
Shkrumbohet nga flakët banesa në Maliq, detajet e para Një shtëpi është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në fshatin Sovjan të Maliqit. Mësohet se banesa është në pron
Me shumë lojtarë të rinj, Spanja mposht minimalisht Zvicrën (VIDEO) Spanja është treguar e fortë për Zvicrën. Selektori i Spanjës, Luis Enrique, ka testuar sot disa lojtarë të rinj në f
Demaliaj ironizon Kurtin: 100 ditëshi i tij duket se s’do të ndodhë kurrë Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj në seancën ku po raportohet për 100 ditëshin
Infektohet me koronavirus mësuesi, shkollat e Malishevës zhvillojnë mësim online Dy shkolla në Malishevë janë mbyllur dhe do të zhvillojnë mësim online për shkak se një mësues ka rezultuar pozitiv me C
SKANDALOZE/ Policia s'ka qen të kërkojë tre të rinjtë në Shkodër, kërkohet ndihmë nga Mali i Zi Mbetet ende mister zhdukja e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Daniel dhe Klement Pepaj si edhe Vilson Ccutaj janë zhduk