999 rezultate për

maldives

Rashica me të fejuarën kanë zgjedhur "Maldives" për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) Futbollisti i Përfaqsueses së Kosovës Milot Rashica, po korrë suksese të mëdha në karrierën e tij futbollistike. Djal
"Të çmendur" për Maldives, mësoni disa detaje që ndoshta nuk i dini (FOTO LAJM) Maldives janë cilësuar si një nga vendet më të bukura tropikale në botë, me rërën e bardhë dhe detin blu. Deti blu i
Luana jep lajmin e "hidhur" për të nga Maldives (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për puyblikun, Luana Vjollca prej disa ditësh po kalon pushimet ne parajsën mbi tokë, Maldive
"Mëngjese si ky...", Luana na përshëndet nga parajsa në tokë (VIDEO) Luana Vjollca prej disa ditësh ndodhet me pushime në vendin e ëndrrave të shumë kujtë, Maldives. Ajo së bashku me p
Në dridhemi nga të ftohtët, Dafina bën namin në plazhet e Maldives (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka ndërmend që këtë sezon ti cmendë shqiptarët. Teksa të gjithë po dridhen nga të ftohtët, Dafina akoma
Pasi ndau gruan me një postim në Instagram, Stine "arratiset" në Maldives (FOTO LAJM) Këngëtari, Stine është një nga personazhet më të komentuar në rrjet për shkak të lidhjeve të tij me vajza të njohura të
Dani Alves dhe e dashura e tij i vënë "flakën" Maldivesit (FOTO LAJM) Dani Alves duket se po i shijon shumë pushimet e tij. Zhgënjimi në Botëror duket se ka mbetur pas dhe tashmë ai ndod
Gili Lankanfushi Maldives, hoteli më i bukur në botë (FOTO LAJM) Gili Lankanfushi Maldives, është renditur si hoteli më i mirë në botë. Ai është një resort i mrekullueshëm që ndodhet në
Maldivet, parajsa e plehrave (FOTO LAJM) Ishujt Maldive janë një prej destinacioneve më tërheqëse turistike në botë. Megjithatë, një parajsë për turistët, një pr