999 rezultate për

malaj

Pas ndarjes nga Soni Malaj, Mirko lidhet me një bionde (FOTO LAJM) Pas pjesëmarrjes në “Dancing with the stars”, ku u njoh edhe me këngëtaren shqiptare Soni Malaj, Mirko Lucarelli, u bë i
Soni Malaj i futet biznesit pa të dashurin, këngëtarja aksionere e vetme (FOTO LAJM) Sipas ekstraktit në QKR, këngëtarja e njohur Soni Malaj i ka hyrë biznesit. Si shumë personazhe të tjerë të njohur të bo
Zv/ministrja e LSI-së ia merr valles me studentët kinezë (VIDEO) Zëvendësministrja e Arsimit Nora Malaj ka marrë pjesë në një aktivitet me nxënës kinezë, në të cilën e veshur thjesht dh
Koreja e Veriut dëbon ambasadorin e Malajzisë Koreja e Veriut ka vendosur sot për dëbimin nga vendi të ambasadorin e Malajzisë brenda 48 orëve. Ky vendim i ashpër vje
Malajzia dëbon ambasadorin e Koresë së Veriut pas vrasjes VIP Autoritetet e Malajzisë dëbuan të shtunën ambasadorin e Koresë Veriore në këtë shtet Kang Çol, duke e shpallur person të
Kopertina e revistës tërbon Soni Malajn: O injorante me kaçurrela të zeza (FOTO LAJM) Një nga revistat në qarkullim në vend ka botuar këto ditë një shkrim për këngëtaren Soni Malaj duke e vendosur atë në ko
A ishte diktatori korean ai që kërkoi eleminimin e gjysmë-vëllait të tij?! (FOTO LAJM) Gjysëm vëllai i diktatorit korean, u vra në fillim të këtij muaji në një aeroport të Malajzisë, ndërsa sipas zhvillimeve
Dalin detaje të reja për vdekjen e vëllait të liderit të Koresë së Veriut Kim Jong-nam, gjysmë-vëllai i liderit të Koresë së Veriut Kim Jong-un ka vdekur brenda 15 deri në 20 minutash pasi që is
Arrestohet njëra nga femrat e dyshuara për vrasjen e vëllait të Kim Jong-un Një e dyshuar femër është arrestuar në Malajzi në lidhje me vdekjen e gjysmë-vëllait të liderit të Koresë së Veriut, Kim
Vritet vëllai i diktatorit të Koresë së Veriut Kim Jong-Un Vëllai i diktatorit të Koresë së Veriut, Kim Youn Un-it, raportohet se është vrarë në Malajzi. "Kim Jong-nam, 45-vje
Shpallën të pafajshëm “Hakmarrjen për Drejtësi”, ja kush janë gjyqtarët me 1.7 milion Euro pasuri Janë zbuluar emrat e gjyqtarëve që vendosën sot për të nxjerrë të pafajshme të gjithë bandën kriminale “Hakmarrje për Dr
Kadare: Gratë që tradhtonin burrat në komunizëm ishin heroina Në një analizë me titull “Apoteoza e Marrëzisë”, Viktor Malaj shkruan ndër të tjera edhe për një shkrimtar të shquar që
Pezullimi i shkollës, Malaj: Orët e humbura do zëvendësohen Zëvëndminsitrja e Arsimit, Nora Malaj ka folur në rubrikën ‘Opinion’ në ‘News24’ për shtyrjen e nisjes së shkollave dhe
"Ik më pirdhu budallaçkë, futu në makinë", shefi gangster i Tepelenës manipulon aksidentin dhe shan shoferin (FOTO LAJM) Një emigrant shqiptar që punon në Greqi u kthye për pushime në Shqipëri, por është hasur me një aksident që i kushtoi sh
Soni Malaj shpërthen ndaj organizatorëve të një koncerti: Turp për ju! (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj, përmes një postimi në Instagram ka zbuluar se disa organizatorë të një koncerti kanë përdorur emr
Soni Malaj rrëfehet për ndarjen nga Mirko: Nuk e kërkova unë! Tashmë prej më shumë se një viti Soni Malaj është në marrëdhënie me Klevin. Ajo ka pranuar publikisht se ndihet e lumtur
Rama kërkon pajtim me Gjikën e Malajn: S'kam më moshë të iki nga PS-ja Edi Rama në një takim në Vlorë ka gjetur rastin të pajtohet me të gjithë socialistët e vjetër me të cilët pati probleme
Soni Malaj ndryshon mendje: Jam e lumtur që jam pjesë e "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Lidhur me lajmet që qarkullojnë në median rozë sa i takon "Këngës Magjike" dhe abuzimeve që janë bërë në këtë drejtim, S
Soni Malaj: Ja loja e pistë që luhet në “Kënga Magjike” (FOTO LAJM) Kënga Magjike” ishte një sfidë për Soni Malajn, pasi erdhi me një këngë tepër energjike. Soni ishte ndër të vetmet k
Soni Malaj, surpriza e Këngës Magjike (FOTO LAJM) Ka filluar mbrëmë në pallatin e Koncerteve edicioni i 18-të i Këngës Magjike. Në natën e parë, 23 konkurrentë janë ngjit
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.