999 rezultate për

malagas

Real Madrid fiton në transfertë ndaj Malagas (VIDEO) Real Madridi i është kthyer fitoreve në La Liga pas barazimit me Atleticon në “Santiago Bernabeu”. Djemtë e Zinedine
Reali dyfishon shifrat ndaj Malagas (VIDEO) Real Madridi ka dyfishuar shifrat ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda". Ai që ka shënuar është mesfushori brazilian
Barcelona dyfishon shifrat ndaj Malagas (VIDEO) Barcelona ka dyfishuar rezultatin ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda". Ai që ka shënuar është Philippe Coutinho në
Barcelona kalon në avantazh ndaj Malagas (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Malagas në "Estadio La Rosaleda". Autori i golit është sulmuesi uruguaian, Luis
Nervozizmi i Ronaldo në ndeshjen kundër Malagas, këtë herë i drejtohet portierit kundërshtar (VIDEO) Real Madridi fitoi me rezultat 3-2 ndaj Malagas në La Liga. Cristiano Ronaldos shënoi në Bernabeu (në një ndeshje në La
Modric është ilaçi i Realit të Madridit, ja si ndryshoi loja kundër Malagas me futjen e tij në fushë (VIDEO) Real Madridi arriti që të mposhtë Malagan me mjaft vështirësi sot në Bernabeu me rezultat 3-2. Tekniku Zidane vendosi
Real Madrid fiton me vështirësi kundër Malagas, por merr tri pikët e arta Real Madridi ka shënuar fitore të mundimshme ndaj Malagës në kuadër të javës së 13-t të La Ligës, në një ndeshje me shum
Reali ka një rekord legjendar ndaj Malagas në Bernabeu Real Madridi sot e pret Malagan në Bernabeu për ndeshjen e xhiros së 13-të në La Liga me fillim nga ora 16:15. Ajo që
Mbrojtësi i rivalëve të ardhshëm të Reali: Po, ne mund ti mposhtim Luis Hernandez, lojtari i Malagas, kundërshtar i rradhës i Real Madridit në La Liga, foli përpara mediave në një evenime
Formacionet zyrtare: Barcelona V Malaga Barcelona pret sonte në "Camp Nou" skuadrën e Malagas, në javën e nëntë të La Ligas. Tekniku Valverde do fitoren pas
Ish-sulmuesi i Juventusit i pandalshëm, 3 gola në fitoren 5-0 të Valencias kundër Malagas (VIDEO) Simone Zaza ka shënuar het-trik brenda tetë minutave (Video) Valencia ka fituar me rezultat 5-0 ndaj Malagas, ndërsa su
Ramos më vendimtar se Morata dhe Benzema Reali fitoi ndaj Malagas të shtunën ndaj Malagas falë dygolëshit të Sergio Ramos, por Los Blancos sërish u vërshëllyen n
Messi nuk po luan ndaj Malagas, rikthehen të vjellat Lionel Mesi është mungesa e madhe e Barcelonës që po luhet aktualisht kundër Malagas. Futbollisti argjentinas pritej të
Zyrtare/ Pezullohet trajneri i Atleticos, Diego Simeone Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone e ka tepruar në ndeshjen e fundit në kampionat me reagimin e tij. Strate
Barça djersit shumë ndaj Malagas, por merr 3 pikë (VIDEO) Barcelona koleksionon fitoren e radhës në kampionat në një fushën e vështirë të Malagas. Katalanasit morën një sukses me
Ronaldo shënon pas 399 minutash (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund pritjes prej 399 minuta në la Liga duke shënuar golin e dytë për ekipin e tij. kujtojm
Ja ç'ndodh me Realin kur nuk luan Bale Ndoshta mund të duket e çuditshme dhe e pabesueshme por sa herë që nuk luan Gareth Bale Real Madrid fiton gjithmonë. Der
Neymar e Alves, "Call of Duty" në stërvitje (VIDEO) Brazilianët e Barcelonës Neymar dhe Dani Alves janë përherë në humor të mirë teksa i kemi parë shpeshherë të aktrojnë në
Inter, 9 emra për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Ndërkohë që Interi dhe tekniku i tij Roberto Mancini vijojnë përgatitjet për ndeshjen e fundit zyrtare të këtij viti atë
Reali vazhdon me rekorde (VIDEO) Real Madridi vazhdon me rekordin e fitoreve të njëpasnjëshme. Mbretërit ishin mahnitës në ndeshjen e sotme kundër Malaga