999 rezultate për

malaga

Dështon Barcelona, mposhtet nga Malaga (VIDEO) Malaga në ‘La Rosaleda’ ka arritur të mposht Barcelonën, 2:0, në kuadër të xhiros së 31-të të La Ligas. Ramirez në mi
Enrique: I kam thënë Allegrit t’i lë në stol yjet ndaj nesh Luis Enrique ka gjetur kohë të bëjë shaka në konferencën për media para ndeshjes me Malagan Në konferencën për media
Si do të ishte renditja në Spanjë pa gabimet arbitrale? Klasifikimi i përkohshëm La Ligas për sezonin 2016/17 teksa Barcelona do të ketë një mision të vështirë për të arritur R
Ramos më vendimtar se Morata dhe Benzema Reali fitoi ndaj Malagas të shtunën ndaj Malagas falë dygolëshit të Sergio Ramos, por Los Blancos sërish u vërshëllyen n
Real Madridi mposht Malagan (VIDEO) Pas dy humbjeve të njëpasnjëshme, në La Liga dhe Copa del Rey, Real Madridi më në fund ka gjetur rrugën drejt fitoreve.
Busquets: Ja fajtori për barazimin me Malagan Sergio Busquets është i mendimit se fati nuk ishte në anën e Barcelonës kundër Malagas, ku barazuan 0:0. Mesfushori i
Malaga ndal Barcelonën (VIDEO) Barcelona nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim me Malagan. Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të xhiros së 1
Messi nuk po luan ndaj Malagas, rikthehen të vjellat Lionel Mesi është mungesa e madhe e Barcelonës që po luhet aktualisht kundër Malagas. Futbollisti argjentinas pritej të
Atletico fiton sërish (VIDEO) Pas humbjes 1:0 nga Sevilla, Atletico Madridi i Diego Simeones ka gjetur rrugën drejt fitoreve në La Liga. Nënkampioni i
Zyrtare/ Ramirez largohet nga Barcelona Malaga ka njoftuar se ka transferuar Sandro Ramirezin nga Barcelona me parametra zero, pasi 20 vjeçari nuk pranoi vazhdi
Zyrtare/ Pezullohet trajneri i Atleticos, Diego Simeone Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone e ka tepruar në ndeshjen e fundit në kampionat me reagimin e tij. Strate
Reali ndalet nga Malaga, i “dhuron” titullin Barçës (VIDEO) Real Madrid i jep dhuratë Barcelonës për titullin kampion në La Liga. Madrilenët nuk mundën të shkonin më shumë se një b
Barça djersit shumë ndaj Malagas, por merr 3 pikë (VIDEO) Barcelona koleksionon fitoren e radhës në kampionat në një fushën e vështirë të Malagas. Katalanasit morën një sukses me
Isco bën gati divorcin me Realin dhe gruan (FOTO LAJM) Gjerat për Iscon e Realit nuk po shkojnë aspak mirë si në fushë ashtu edhe jashtë saj. Portali "Vanitatis" raporton se m
Ronaldo shënon pas 399 minutash (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund pritjes prej 399 minuta në la Liga duke shënuar golin e dytë për ekipin e tij. kujtojm
Kush tha që Messi nuk ndalet? Juve kopjo Malagën (VIDEO) Gjatë këtyre ditëve është folur edhe për sistemin mbrojtës të përdorur nga Malaga, skuadra e vetme në Spanjë që në dy nd
Ja ç'ndodh me Realin kur nuk luan Bale Ndoshta mund të duket e çuditshme dhe e pabesueshme por sa herë që nuk luan Gareth Bale Real Madrid fiton gjithmonë. Der
Chicharito apo Jese? Dilema e Ancelottit Karim Benzema vazhdon të ketë probleme me gjurin e djathtë, ndonëse po bën çmos që të jetë në dispozicion për sfidën e n
Real-Malaga, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot nëë fushë do të zbresë edhe Real Madrid, që do të presë në "Santiago Bernabeu", Malagan. Carlo Ancelotti nuk do të k
City-Barça, Suarez: Ta harrojmë Malagan Në një intervistë për britaniken "Mirror", sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez ka lëshuar disa deklarata para ndeshjes së
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.