999 rezultate për

mala

Pozon për "Vogue", pse po kritikohet kaq shumë fotoja e Kamala Harris (FOTO LAJM) Në më pak se dy javë, Kamala Harris, do të hyjë në histori si gruaja e parë me ngjyrë dhe zëvendës presidentja e parë fe
Akuzoi KPK-në, shkarkohet nga detyra prokurori i Apelit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Apelit të Vlorës Pelivan Malaj. Sipas KPK-së, s
Me atlete në kopertinën e revistës "VOGUE", Kamala Harris shkakton polemika (FOTO LAJM) Të përfundosh në kopertinën e revistës “Vogue” është një ambicie për çdo femër të pushtetshme ose pjesë e showbiz. Po
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Policia kap mat shqiptarët në Spanjë: Depo plot drogë e armë Spanja është kthyer në një ndër vendet më të preferuara nga shqiptarët për të emigruar. Sipas mediava spanjolle, poli
Shoqërohet me forcë nga Policia ish-gjyqtari Alaudin Malaj (VIDEO) Ish-gjyqtari Alaudin Malaj është shoqëruar nga policia. Mësohet se ai është shoqëruar me forcë në zonën e Liqenit Artifi
Arben Malaj: Këta të rinj kanë fuqi për të rrëzuar një qeveri Ih-ministri i Financave, Arben Malaj teksa ka analizuar situatën në vend, që nga vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga
Kanë ndryshuar kohërat, shikoni makinën e kryeministrit malazez në ditën e parë të punës Kryeministri i ri i Malit të Zi, Zdravko Krivokapić pati ditën e tij të parë të punës sot si kreu i qeverisë pas më
"Kemi nisur bashkëjetesën", Soni Malaj rrëfen detaje nga jeta private (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj, ishte e ftuara speciale në rubrikën “Tani mund të këndosh” me Ardit Gjebrean. Gjatë int
Për herë të parë, Soni Malaj tregon pse u divorcua nga Mirko Soni Malaj, ka folur për herë të parë për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, Mirkon. E pyetur nga moderator Ardit Gje
Abazoviç ngre tonet në Parlamentin malazez: Qeveria e re duhet të ndërtojë marrëdhënie të reja Zëvendëskryeministri në Qeverinë e Malit të Zi nga radhët e shqiptarëve, Dritan Abazoviç ka mbajtur fjalën sot në Parlam
Habit ish-zv/ministrja: S*ksin e kam shijuar në martesë, kam bërë namin Ish-deputetja e LSI rrëfeu detaje intime për jetën personale, që nga momenti kur i erdhi cikli menstrual dhe seksi në sh
Mali i Zi zgjedh sot qeverinë e re Ditën e sotme në Podgoricë do të do të mbahet seanca parlamentare, ku në rend dite është zgjedhja e qeverisë së 42-të ma
Kush janë më të mirë në shtrat, shqiptarët apo të huajt? Përgjigjet Soni Malaj Soni Malaj është përfolur shumë për jetën e saj private, pasi i dha fund martesës me balerinin italian, Mirko, me të cil
Soni Malaj vihet në siklet: Të huajt apo shqiptarët më të mirë në s*ks (FOTO LAJM) Soni Malaj ishte e ftuar në "Why Not" me Roza Latin ku mes shumë historishë e lojrash nuk munguan as ato pyetjet "me spe
Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
Kuptimi pas "kostumit të fitores" së Kamala Harris (FOTO LAJM) Të shtunën në mbrëmje, Kamala Harris u ngjit në skenën në Wilmington, Delaware për të mbajtur fjalimin e saj të parë si
Kryeministri malazez: Nëse keni besim në zot, nuk do të infektoheni nga COVID-19 "Nëse keni fe, nuk keni asnjë problem, nuk do të infektoheni nga kungimi..." Deklaratave mbi mënyrën e menaxhimit të
E para zëvëndëspresidente grua në historinë e SHBA, kush është Kamala Harris (FOTO LAJM) Një ëndërr amerikane e bërë realitet, është kjo historia e Kamala Harris, gruas së parë zëvëndëspresidente në historinë