999 rezultate për

makinat

Shqiptarët, gati të marrin makinat që gjermanët i hedhin në kosh Ku do të shkojnë makinat e vjetra me naftë që në Gjermani nuk po gjejnë më blerës? Pse të mos hidhen sytë nga Ballkani,
Makinat përplasen kokë më kokë në Librazhd Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të shtunë pasdite në afërsi të Librazhdit. Dy makina janë përplasur komë
Policia aksion në Veri të Mitrovicës, goditen makinat e serbëve Policia e Kosovës ka sekuestruar 14 vetura pa tabela në veri të Mitrovicës që nga data 24 shtatori, kur edhe ka filluar
Vilat, super makinat dhe miliardat e Ronaldos nuk mund të blejnë heshtjen e një vajze Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo është kthyer në një markë globale, me një “perandori” prej 350 milionë paundësh,
Po garonin në rrugë, makinat luksoze shkaktojnë aksidentin fatal (VIDEO) Tre makina luksoze, një Ferrari, një Porsche dhe një Mercedes ishin duke bërë gara në rrugë teksa shkaktojnë një aksiden
Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?
Vendimi, nga 1 janari makinat e këtij viti nuk do të importohen më! Pas 1 janarit, në vend do të lejohet vetëm importi i makinave të përdorura të standardit “Euro 5”. I njëjti rregull
KUJDES! Ky është kurthi më i ri që hajdutët bëjnë me makinat, mund ta pësojmë të gjithë Ndërkohë që shumica punojnë për të siguruar jetën, hajdutët thurin plane se si të bëjnë para pa u lodhur. Planet janë
Vendimi, nuk ka më makina të këtij viti nga janari 2019 Gjatë një takimi të zhvilluar ditën e sotme, në Ditën pa makina, me grupet e interesit, ministri Blendi Klosi paraqiti p
Apeli i policisë në nisje të shkollës: Nesër lini makinat në shtëpi! Shefi i Policisë Rrugore të Tiranës, Erion Ahmeti i ka bërë thirrje shoferëve dhe prindërve që të shmangin përdorimin e
Njihuni me shoferët më të aftë, kjo video ju shton dashurinë për makinat (VIDEO) Një video e publikuar në Facebook tregon momente të ndryshme të situatave në të cilat u gjenden disa shoferë. Videoja
Makinat përplasën kokë më kokë në Përrenjas-Qafë Thanë, 7 të plagosur Dy makina janë përplasur këtë pasdite në aksin Përrenjas- Qafë Thanë. Sipas informacioneve paraprake një automjet me
12 kryebashkiakët që blenë me taksat e qytetarëve makinat me ofertën më të lartë Dymbëdhjetë kryetarë bashkish kanë blerë makina me taksat e qytetarëve, përmes procedurave tenderuese në dukje të rregul
Bllkohet Rruga e Kombit, makinat në radhë të gjata Ditën e sotme në Rrugën e Kombit prej disa orësh janë krijuar rradhë të gjatë kilometrike. Mësohet se prej 2 orësh ja
Gjendet zgjidhja për makinat që ju bllokojnë në parkim (VIDEO) Si do të vepronit nëse një veturë tjetër ju bllokon gjatë parkimit? Ky person e ka gjetur zgjidhjen. Ai e ka dëmtuar
Shpërthimi i eksplozivit zgjon që në mëngjes Kamzën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz rreth orës 02:00 në biznesin e shtetasit Shkëlqim Halili. P
Policia u bën "zbor" të fortëve që xhirojnë makinat në Tiranë Shumë syresh e përdorin makinën për të treguar prezencën e tyre në shoqëri duke u rënë më qafë pjesës tjetër, por këto s
Hajdutët bëjnë kërdinë, 12 super makina të vjedhura në një muaj Automjetet luksoze në Tiranë, vijojnë të jenë objektiv i grabitësve. Në muajin korrik, sipas shifrave te policisë, në kr
Flet dëshmitari i shpërthimit: Pashë vdekjen me sy, njerëzit binin, makinat përplaseshin (VIDEO) Pas shpërthimit tragjik në autostradën e Bolonjës, ku të paktën 66 të plagosur dhe dy të vdekur numërohen, kanë folur ed
Vazhdojnë përmbytjet në Greqi, tetë shoferë shpëtojnë për mbrekulli (VIDEO) Pamje të tjera tronditëse vijnë nga Athina, e cila - pas zjarrit që i mori jetën 85 personave në lindje të Atikës – sot