999 rezultate për

makina

Përplasën 7 makina, dy policë plagosen nga aksidenti që shkaktoi kaos mbrëmë në Tiranë (FOTO LAJM) Raportohen dy të plagosur nga ndjekja e ccmendur pak para mesnatës së djeshme të një "Touaregu" të zi në rrugët e Tiranë
Shkatërruan 7 makina dhe nxorrën armët, ngjarja e frikshme që ndodhi mbrëmë në mesnatë (FOTO LAJM) Ka qenë një skenë e denjë për filma me aksion ajo që ndodhi mbrëmë në zonën e Trenit në Tiranë. Një fuoristradë që p
Makina i hedh në ajër dy të rinj me motoçikletë, çuditërisht shpëtojnë (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur dy persona që ishin në një motoçikletë përplasen drejtpërdrejt me një makinë. Nga god
Përplasen dy makina në Qafë-Thanë, dy të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Qafë-Thanë. Mësohet se janë përplasur dy makina, njëra prej të cilave
U përplas me bordurën, shpërthen në flakë makina në Prezë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Prezë. Mësohet se rreth orës 16:43, në Prezë, mjeti me targë AA724
Kjo është makina tank, ka çdo gjë kundër keqbërësve (FOTO LAJM) Një makinë SUV që është ndërtuar për t’i bërë ballë plumbave dhe për të lëshuar nga xhami i përparmë gaz lotsjellës për
Si në filma, drejtuesi i kamionit përballet me vdekjen në Itali Shembja e urës në Genova po merr përmasa edhe më tragjike. Ndërkaq pamje tmerruese po publikohen në rrjetet sociale. Në
Tragjedia në Itali, rreth 20 të vdekur? Pamje të frikshme vijnë nga Italia. Një urë e lartë, pjesë e autostradës A10 në Genova është shembur pak minuta më parë.
Nata e zjarrtë në Suedi, digjen 80 makina Dhjetëra veturave u është vënë zjarri në Suedi një natë më parë derisa policia ka thënë se rasti mund të përbëjë aksion
Shembet ura, dyshohet për shumë viktima (VIDEO) Një urë është shembur në Genoa të Italisë duke marrë me vete edhe mjaft makina. Nga të dhënat e para mësohet se mbi u
Gjendet zgjidhja për makinat që ju bllokojnë në parkim (VIDEO) Si do të vepronit nëse një veturë tjetër ju bllokon gjatë parkimit? Ky person e ka gjetur zgjidhjen. Ai e ka dëmtuar
Shpërthimi i eksplozivit zgjon që në mëngjes Kamzën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz rreth orës 02:00 në biznesin e shtetasit Shkëlqim Halili. P
Përplasen dy makina në Gjakovë Dy makina janë përfshirë në një aksident sot në magjistralen Rahovec-Gjakovë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Ra
Aksident në Divjakë, makina përplas për vdekje një fëmijë Një aksident me pasojë vdekje një fëmije ka ndodhur sot në Divajkë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17.00, kur një maki
Detaje për atentatin në Shkodër, makina që u përdor për vrasjen u vodh në Tiranë Ende nuk ka asnjë autor të arrestuar për ekzekutimin e 53 vjeçarit Fatbardh Liçi në Shkodër. Sipas burimeve nga grup
Policia kap "mat" të fortët me makina luksoze, bënin gara në mesnatë (VIDEO) Duket se të rinjtë me lekë e kanë gjetur pistën e tyre në kryeqytet për të bërë gara me makina. "Pista" e re është a
Publikohen për herë të parë pamjet e aksidentit me dy të vdekur në Kamëz (VIDEO) Janë publikuar për herë të parë nga Report TV pamjet e aksidentit tragjik të së mërkurës, ku mbetën të vdekur një vajze
E FUNDIT/ Aksident në Elbasan, makina përplas prindërit me fëmijën Pas aksidentit tragjik në Kodër Kamzë, ku dy persona humbën jetë, një tjetër ngjarje e ngjashme ka ndodhur këtë herë në
Shoferi rrëfen tmerrin: Si më vdiqen para syve të aksidentuarit e Kamzës Shoferi i furgonit me të cilin u përplas makina pasi kishte përplasur fillimisht biçiklistin dhe nënën me dy fëmijë në K
I ngjan një zone lufte, pamje nga vendi ku ndodhi aksidenti me dy të vdekur në Kamëz Aksidenti me dy viktima dhe dy të plagosur rëndë në Kamëz ka shkaktuar një rrëmujë të madhe në vendin ku ka ndodhur. Pam