999 rezultate për

make

Gabime të përditshme që ju shkaktojnë rrathë poshtë syve Rrathët e syve i ngjajnë një problemi të pazgjidhshëm. Qindra kremra që në fund s'bëjnë asgjë, nuk janë mënyra e vetme p
Barazoi Shumakerin me fitore, ja të gjitha rekordet e Luis Hamiltonit në 14 vite karrierë Me suksesin e djeshëm në Nurburgring, Luis Hamilton barazoi Majkëll Shumakerin me 91 triumfe për sa u përket fitoreve në
Pa pikë makeup-i, Xhemi Shehu "turpëron" Orinda Hutën në Instagram (FOTO LAJM) Dy vajzat e njohura të ekranit, moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta, ruajnë prej vitesh një miqësi të fortë me njëra
Dhëmbë më të bardhe vetëm me 3 truke makeup-i Ka disa mënyra që dhëmbët tuaj të duken më të bardhë dhe jo domosdoshmërish me zbardhimin e lazerit apo përbërjeve të tj
Nga Zvicra në Spanjë, Shumaker vijon rehabilitimin në ish-vilën e Florentino Perezit Mikael Shumaker është transferuar nga shtëpia e tij në Zvicër në Majorka të Spanjës. 7 herë kampioni i botës në Form
Gjithmonë e kuruar, por si duket Tayna pa pikë makeup-i (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e fansave është mësuar ta shohë gjatë gjithë kohës të kuruar deri në detaje, reperja e njohur, Tayna ka
7 gabime fatale që i bëni lëkurës kur flini me make up Të gjithë e dimë që nuk duhet të flemë me make up...kurrë! Kur themi kurrë, është fjala edhe për ato net që ktheheni von
Në arrest shtëpie, dalin fotot e Fjolla Morinës pa pikë make upi në Kukës (FOTO LAJM) Që kur u mor vendimi, këngëtarja Fjolla Morina po jeton në një shtëpi në qytetin e Kukësit. Ajo po vuan dënimin e ven
Ajka i bën "make up", Besi ndan me të gjithë videon komike (VIDEO) Besi nuk kursen shpeshherë foto e video me vajzën e tij, Ajka. Duke njohur tashmë edhe karakterin e aktorit dihet që
Do fërkoni sytë, ndryshimi nga make-up te këto vajza është magjik(FOTO LAJM) Samer Khouzami është një artiste libaneze e fokusuar kryesisht tek make up i fytyrës duke i bërë vajzave dhe grave një n
Si t'ja bëjmë që make up-i të mos prishet prej maskës Tani që maska është ligjërisht e detyrueshme, e kemi të qartë që një pjesë të mirë të ditës do ta kalojmë me të. Pro
Transformimet e befta, ndryshimet drastike që bën make up-i (FOTO LAJM) Ndoshta make-upi është vërtet zgjidhja dhe ju bën të ndiheni më mirë me veten. Të kesh disa njolla më tepër në fytyrë
Me trupin çokollatë dhe pa make up, Dua Lipa super në formë (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga artistet me origjinë shqiptare që njihet në mbarë botën për talentin e saj në muzikë. Por, për
Lazio - Milan, formacionet zyrtare: "Lacialët" kërkojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull (FOTO LAJM) Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan. Pas fitore
Perfekte? Arbenia zbulon fytyrën pa make up dhe me akne (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar dhe konsiderohet si një ndër vajzat
Make-up gjatë verës? Ekspertët kanë disa këshilla Është verë dhe shumica e produkteve që vendosni në fytyrë, shkrijnë menjëherë. Për të shmangur këtë, ja disa këshilla se
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Të gjitha natyrale, VIP-at më të bukur pa grim (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja
Përfshirë edhe kancerin, 6 dëme që letrat e lagura mund t'i shkaktojnë lëkurës Edhe pse fshirja e make up-it me letra të lagura ju lehtëson pas një dite të lodhshme, në të vërtetë nuk është ashtu. Në
Pa pikë grimi në fytyrë, kush nga vajzat VIP shqiptare duket më bukur? (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja