999 rezultate për

majko

Vdiq në fushëbetejë, Pandeli Majko emocionon me vargjet e dëshmores kosovare 17-vjeçare Ish-kryeministri Pandeli Majko, përmes një postimi në facebook, ka rikujtuar dëshmoren kosovare Yllka Domi duke i prekur
Majko "shuplakë" Ramës: Akuza ndaj Bashës për hetim të UÇK-së u bë vetëm për zgjedhjet Ish-kryeministri dhe ministri Majko i ka dhënë një shuplakë kryeministrit Rama, duke deklaruar se akuzat e rëndë ndaj Ba
Turqia furnizon Serbinë me dronë vrasës? Majko: Edhe ne kemi miqtë tanë! Turqia është një nga tre aleatët strategjikë të Shqipërisë, por në datë 6 Tetor në media doli lajmi se Ankaraja do të fu
Majko për deklaratën e Vuçiç: Rrezik real për stabilitetin! Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko e ka cilësuar si të papërgjegjshëm deklaratën e presidentit serb, Aleksa
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Mero Baze nuk kursehet, sulmon Majkon dhe e quan hipokrit: U struk në vilën e Golemit! "Më shumë ra në sy hipokrizia e tij pas betejës dhe shkopi magjik që ka paska shpikur për zgjidhjen e krizës..." Gaze
U kujtua pas pilafit, "rrebesh" komentesh negative për Majkon (FOTO LAJM) Ministri per Diasporen, Pandeli Majko, pasi ka dale sot me reagimin e pare, pas stuates kaotike ne Kakavije, ku mijera e
Kaosi në Kakavijë, Majko thyen heshtjen: I kërkova angazhimin Janullatosit (FOTO LAJM) Ministri i Diasporës, Pandeli Majko është përmendur pasi ka përfunduar kriza e emigrantëve në kufi ku ka zbuluar edhe se
Bleu 232 mijë euro shtëpi dhe u largua nga qendra e Tiranës, Majko zbulon arsyen Ministri për Diasporën, Pandeli Majko me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka reaguar në lidhje me deklaratë
A duhet të dorëhiqen?! Majko flet për akuzat ndaj Thaçit e Veselit Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, i ftuar ditën e sotme në “Top Talk” foli për akuzat e bëra nga Gjykata Speciale në
Pse nuk reagoi kur u shemb teatri? Habit Majko: Bëra operacion në gojë Nesë keni menduar se asgjë smund të ju habisë në politikën shqiptare, sot do ndryshoni mendim. Pandeli Majko, i njo
Probleme me Ramën? Majko tregon politikanin e "preferuar' në PS Ministri për Diasporën dhe deputeti Pandeli Majk ka reaguar për shembjen e Teatrit Kombëtar, për të cilën heshti dhe kët
Rama merr mandatin e tretë? Majko: Kemi marrë 3 goditje por opozita nuk na frikëson Ministri i Shtetit për Diasporën Pandeli Majko tha se qeveria duhet të mendojë edhe për mandatin e tretë, ndërsa shtoi s
Majko i kthehet sërish kundër qeverisë: Ky është propozimi i tij për votën e emigrantëve Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, gjatë mbledhjes online, ku po diskutohet vota e Diasporës tha se kjo ës
Lleshaj në vendin e ambasadorit e Majko i heshtur në podiumin ministerial, si duket Kuvendi sot (FOTO LAJM) Ka nisur seanca plenare,e para që pas shfaqjes së pandemisë së koronavirusit në vend me fjalët e kryeparlamentarit, Gram
Majko: KKD zhbllokon situatën me emigrantët në Kapshticë I ftuar sot në mbrëmje në emisionin “Open” në Top Channel, Ministri i Shtetit për Diasporën Pandeli Majko tha se situata
Majko jep lajmin e mirë: Shqiptarët e bllokuar në kufi "e kanë hotelin të paguar" Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, ka sqaruar se 23 shtetasit shqiptarë të mbetur prej disa ditësh në kufi
Artan Hoxha tregon si Fatmir Hakaj takoi me “zor” kryeministrin: I dha dorën! Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar një episode nga vitet ’98 kur kryeministër i vendit ishte Pandeli Majko, so
"Vllai si shkjau": Majko, mesazh për përplasjen Rama-Haradinaj Pandeli Majko rikujtoi periudhën e vështirë që kaluan shqiptarët gjatë luftës së Kosovës në një aktivitet të organizuar
"Kisha ka shumë dhe Zot ka një", Majko reagon pas sulmeve në Beograd ndaj ambasadës së Malit të Zi Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme është vënë sulmuar ambasada e Malit të Zi në Beograd. PWr këtë ka reaguar Mini