999 rezultate për

majk

Albin Kurti u shpreh pro bashkimit kombëtar, Pandeli Majko: Merru me punët e Kosovës! "Diskutime të tilla, do të krijonin probleme me aktet ndërkombëtare që garantojnë stabilitetin e Kosovës, e kam fjalën p
Prag zgjedhjesh! Pandeli Majko zbulon se ku do të kandidojë më 25 prill Ministri i Disaporës, Pandeli Majko tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Open” se do të kandidojë në njësinë nr.5 në zgjed
Nuk justifikon 8 milionë lekë, sa i pasur është Pandeli Majko? Pandeli Majko ka një karrierë të gjatë politike në Shqipëri, i zgjedhur dy herë si kryeministër dhe për 6 legjislatura s
Ç'po ndodh? Veprimi i fundit i Majk për Majlindën po i bën fansat të dyshojnë (FOTO LAJM) Megjithëse të ndarë prej kohësh, reperi Majk dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka kanë ruajtur raporte të mira së bashk
Majk dhe Getoari po na sjellin "Vaksinën" (FOTO LAJM) Majk dhe Getoar Selimi publikuan para pak ditësh foton e një sëpate, duke paralajmëruar kështu se kënga e tyre e përbash
Koronavirusi nuk i ndahet Partizanit, ky lojtar rezulton pozitiv para derbit COVID-19 nuk i ndahet Partizanit. Pasi humbi disa lojtarë për disa ndeshje të sezonit të kaluar futbollistë që u infektu
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Presin borën e parë bashkë, Majk dhe Majlinda sërish "mat" (FOTO LAJM) Së fundmi u përfol në media se reperi Majk dhe bukuroshja Majlinda Zeka janë rikthyer bashkë, 3 vite pas ndarjes. Por bu
Vdiq në fushëbetejë, Pandeli Majko emocionon me vargjet e dëshmores kosovare 17-vjeçare Ish-kryeministri Pandeli Majko, përmes një postimi në facebook, ka rikujtuar dëshmoren kosovare Yllka Domi duke i prekur
Ish-futbollisti i Man United debuton me Xhamajkën në moshën 27-vjeçare Ish ylli i të rinjve të Manchester United, Ravel Marrison bëri debutimin e tij për Xhamajkën në moshën 27-vjeçare. Xh
Majko "shuplakë" Ramës: Akuza ndaj Bashës për hetim të UÇK-së u bë vetëm për zgjedhjet Ish-kryeministri dhe ministri Majko i ka dhënë një shuplakë kryeministrit Rama, duke deklaruar se akuzat e rëndë ndaj Ba
Turqia furnizon Serbinë me dronë vrasës? Majko: Edhe ne kemi miqtë tanë! Turqia është një nga tre aleatët strategjikë të Shqipërisë, por në datë 6 Tetor në media doli lajmi se Ankaraja do të fu
Majko për deklaratën e Vuçiç: Rrezik real për stabilitetin! Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko e ka cilësuar si të papërgjegjshëm deklaratën e presidentit serb, Aleksa
Në një lidhje dashurie me Majkun? Miss-i shqiptar e thotë hapur dhe i habit të gjithë (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Kapen "mat", Majk dhe Miss Universe Kosova janë në një lidhje? (FOTO LAJM) Prej pak ditësh, përflitet se Majk është në një lidhje me Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veselin. Portale si Infol
Të gjithë po e prisnin bashkëpunimin, ç'ndodhi mes Majk dhe Ledrit Reperi Majk një ndër artistët më të veçantë në shoëbizin shqiptar do të sjellë një bashkëpunim të fuqishëm. Përmes nj
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Mero Baze nuk kursehet, sulmon Majkon dhe e quan hipokrit: U struk në vilën e Golemit! "Më shumë ra në sy hipokrizia e tij pas betejës dhe shkopi magjik që ka paska shpikur për zgjidhjen e krizës..." Gaze
U kujtua pas pilafit, "rrebesh" komentesh negative për Majkon (FOTO LAJM) Ministri per Diasporen, Pandeli Majko, pasi ka dale sot me reagimin e pare, pas stuates kaotike ne Kakavije, ku mijera e
Kaosi në Kakavijë, Majko thyen heshtjen: I kërkova angazhimin Janullatosit (FOTO LAJM) Ministri i Diasporës, Pandeli Majko është përmendur pasi ka përfunduar kriza e emigrantëve në kufi ku ka zbuluar edhe se