999 rezultate për

majid

E rrallë: Kjo është trajnerja me shami në botën e futbollit (FOTO LAJM) Dashuria e madhe për futbollin ka bërë që ajo t’i përvishet punës dhe ta sigurojë një vend në ekipin e të rinjve të Al H
Gadafi nuk ka vdekur?! (VIDEO) Ih-udhëheqësi libian Muamar Gadafi mund të jetë gjallë. Mediat libaneze hedhin dyshimin se Gadafi nuk u vra më 2011 n
Përfundojnë xhirimet për filmin mbi Profetin Muhammed (VIDEO) Ka përfunduar xhirimet filmi më i ri i regjisorit iranian, Majid Majidi, i cili flet për fëmijërinë e Profetit Muhamed.
Pranimi i muxhahedinëve, ambasadori i Iranit ankohet tek Berisha Kryeministri Berisha uroi sot ambasadorin e ri të Iranit z. A. Majid Mozafari për marrjen e detyrës. Duke e falenderuar