999 rezultate për

mainz

Bayern luan "tenis" ndaj Mainzit (VIDEO) Ashtu siç pritej Bayern Munich ka shënuar fitore të lehtë në përballjen kundër Mainz. Bayern ka shënuar fitore me rez
Dortmund shënon 2 gola të shpejtë përballë Mainz (VIDEO) Dortmund ka arritur të shënojë dy herë përballë Mainz në "Signal Iduna Park". Është talenti anglez Sancho ai i cili k
Shënoi ndaj Mainzit, Rashica në formacionin e javës (FOTO LAJM) Milot Rashica është shëndërruar një bomber i vërtetë te skuadra e Ëerder Bremen ku pothuajse shenon në çdo ndeshje. K
Bomberi Rashica, fundos Mainz-in (VIDEO) Milot Rashica është kthyer në një bomber për Werder Bremen. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës shënoi në minutën e 3
Bayern Munchen shpartallon Mainz (VIDEO) Bayern Munchen duket se ka lenë pas atë eleminim në Champions duke u fokusuar tashmë vetëm te kampionati për mos dal pa
Bayern Munchen shënon golin e 2-të ndaj Mainz (VIDEO) Bayern ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Mainz falë një goli shumë të bukur nga mesfushoti Rodriguez. James
Bayern Munchen zhbllokon rezultatin përballë Mainz (VIDEO) Bavarezët kanë arritur të gjejnë shumë shpejt rrugën e rrjetës përballë Maniz. Autori i golit është sulmuesi kryesor
Formacionet zyrtare: Bayern Munich kërkon të rimarrë kreun kundër Mainz-it Bayern Muinch do të presë në "Alianz Arena" Mainz-in. Një ndeshe e lehtë në lëtër për bavarezët ku synojnë vetëm 3 pikët
Tifozët e Mainzit këndojnë në kor “Last Christmas” (VIDEO) Tifozët e Mainz kanë kënduar në kor këngën e Wham “Last Christmas”, gjatë ndeshjes se tyre të fundit për këtë vit në Bun
Dortumund nuk ndalet mposht 2-1 Mainz, +9 nga Bayern Munich (VIDEO) Borusia e Dortmund vijon rezultatet pozitive. Skuadra e drejtuar nga Lusien Favre ka mposhtur 2-1 në transfertë Mainzi
Dortmundi e nis me ‘poker’ ndaj Leipzigut, Mainzi fiton me Stuttgartin Borussia e Dortmundit i bën nisjen e duhur sezonit në Bundesligë. Verdhezinjtë fituan 4-1 në “Signal Iduna Park” ndaj Le
Ndodh çudia në Gjermani, arbitri mbyll pjesën e parë, por kthenë lojtarët në fushë për të akorduar penalltinë (VIDEO) Ndeshja mes Mainz dhe Freibug do të mbahen në mend gjatë për tifozët gjerman të futbollit. Dy skuadrat që po luftojnë
Bayern Munich mposht lehtësisht Mainzin dhe vazhdon drejt titullit kampion (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të lehtë sot në transfertë ndaj Mainzit, duke e larguar në 18 pikë epërsinë ndaj vendi
Bayern Munich 4-0 Mainz, notat e lojtarëve Bayern Munich ka fituar me rezultat të thellë 4-0 ndaj Mainzit në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt të Bundesligas.
Alcantara shpëton "nderin" e Bayernit ndaj Mainzit (VIDEO) Bayerni i Mynihut po kalon një ndër momentet më të vështira të këtij sezoni. Pas eliminimit nga Championsi, të dëmtimit
Bayerni i tronditur nga Championsi, po mundet nga Mainz (VIDEO) Bayerni nuk e ka marrë veten ende nga eliminimi në Ligën e Kampionëve. Bavarezët e kanë mbyllur pjesën e parë në disavan
Vdes një tifoz në ndeshjen Dortmund - Mainz (VIDEO) Në ndeshjen Dortmund - Mainz një tifoz ka pësuar sulm në zemër. Gjatë ndeshjes tifozët qëndruan të qetë për pjesën e
Mainz shokon Bayernin (VIDEO) Bayern Munich ka pësuar humbje me rezultatin 1:2 përballë Mainzit në "Alianz Arena". Kjo është edhe humbja e parë e B
Besar Halimi drejt transferimit në Bundesligë Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Besar Halimi duket se do të kalojë në Bundesligë pas performancës së shkëlqyer gj
Mainz mund Schalken dhe i afrohet Europës (VIDEO) Mainz 05 mund Schalke 04 në një përballje direkte dhe i afrohet zonës europiane. Në "Coface Arena" skuadra e Schimdt mor