999 rezultate për

mahrez

Mahrez nuk i thotë "JO" një transferimi në Francë Anësori i Manchester City, Riyad Mahrez ka pasur shumë minuta në dispozicion këtë edicion, por nuk përjashton mundësinë
Reali shet Balen, kontakton Mahrez Real Madrid ka kontaktuar Riyad Mahrezin, raporton Footmercato. Anësori i Manchester City shihet si zëvendësuesi i Ga
Lojtari më i mirë afrikan, këta janë tre finalistët (FOTO LAJM) Është publikuar lista e ngushtë prej tre lojtarëve të nominuar për çmimin e më të mirit gjatë vitit 2019. Tre emrat v
"Çmendet" e dashura e Mahrez, me këmbët lart në timon nget makinën (VIDEO) Gruaja e yllit të Premier League-s, Riyad Mahrez shfaqet në një video duke i dhënë makinës, por duke i vendosur këmbët n
Blerja më e shtrejtë e Cityt kërcënon me largim I ardhur me shumë bujë në merkaton e verës së kaluar, mesfushori algjerian Riyad Mahrez mund të largohet nga Manchester
Mjafton Mahrez, Manchester City merr kreun (VIDEO) Manchester City ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të plota në transfertë ndaj Burnemuoth. Edhe pse kanë domin
Formacioni më i dobët në Champions League Ditën e sotme do të luhen disa prej takimeve të Uefa Champions League. Plot 32 skuadra ndodhen në 8 grupe të ndryshme ku
Mahrez gabon të shënoj nga pika e penalltisë (VIDEO) Manchester City ka gabuar të kaloj në avantazh ndaj Liverpoolit në "Anfield Roand". Ai që ishte për të goditur penal
Mahrez shënon golin e 5 dhe "vulos" fitoren e Cityt (VIDEO) Manchester City e ka pasur shumë të lehtë përballjen me Carfiffin. City ka fituar me goleadë, 0-5, ku serinë e golav
City si në stërvitje kundër Cardiff-it, shënohet goli i 4 (VIDEO) Manchester City duket sikur po kryen seancë stërvitore me Cardiffin. Sapo është shënuar edhe goli i 4 në favor të Ci
Zyrtare: Ryhad Mahrez transferohet tek Manchester City Manchester City ka zyrtarizuar transferimin e anësorit të Leicester City, Ryhad Mahrez. Ky është transferimi i parë p
Mirror: Mahrez tek Manchester City Sipas mediave angleze, Manchester City dhe Leicester kanë arritur të gjejnë marrëveshjen për transferimin e Riyad Mahrez
Çmendet City, 85 milionë euro për yllin e Leicesterit Riyad Mahrez duket se ka arritur akordin me klubin e Manchester Cityt. Ky akord ka në parim vlerën e 85 milionë euro
Manchester City nuk ndalet, 100 milion për Mahrez Manchester City dhe Mahrez nuk është një histori e re. Janarin e kaluar Mahrez nuk luajti disa ndeshje në shenjë mërzie
Guardiola çmendet pas Mahrez, gati super ofertën Manchester City nuk ka të ndalur në merkato. Pep Guardiola nuk heq dorë nga synimet e tij për të afruar Riyad Mahrez
Riyad Mahrez zgjedh Arsenalin para Manchester Cityt Mesfushori anësor i Leicester Cityt, Riyad Mahrez, thuhet se është i etur për tu bashkuar me Arsenalin para Manchester C
Guardiolës nuk i ndahet zemra na Mahrez, ky është veprimi i radhës Guardiola ende e do Riyad Mahrez në skuadrën e tij. Ai ishte shumë afër transferimit në Etihad Stadium te Manchester
Roma niset sërish drejt Angisë për Mahrez Sipas medieve italiane drejtori sportiv Monchi pritet të fillojë bisedime të reja me krerët e Leicesterit për një transf
Kishte probleme me zemrën? Zbuohet fati për të ardhmen e Mahrezit “Pas konsultimeve të fundit me shumë mjekë, unë kam vendosur që të qëndroj larg prej futbollit. Teksa kohës time si futb
Drama e radhës në futboll? Mahrez njofton pensionim nga futbolli për arsye shëndetsore Një postim në Facebook i Riyad Mahrez ka tronditur futbollin anglez dhe jo vetëm. “Ylli” i Leicester City-t ka njoftuar