999 rezultate për

mahmutaj

Prostitucion e trafikim "malli", kush është Gazmend Mahmutaj OFL ka shenjestruar sot Edison Çobon dhe Gazmend Mahmutaj banues në Berat që të deklarojnë pasurinë brenda 48 orësh.
Emërohet drejtori i ri në Kadastrën e qytetit të Pogradecit Largohet nga detyra drejtorja e Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në qytetin e Pogradecit Natalja Velo. Mësohet se Ve
9 vite më parë mori plumb në dorë, gazetari i lënduar më 21 janar tregon edhe sot pasojat Sot, janë bërë 9 vite nga ngjarja e rëndë më 21 Janar ku 4 njerëz u vranë gjatë një proteste të opozitës të asaj kohe,
Ky është shqiptari më i kërkuar në Angli Skuadra e ekstradimeve në Policinë Metropolitane në Londër kërkon ndihmën e publikun më lokalizimin e një shqiptari të k
E liruan me kusht, vrasësi shqiptar iu zhduket autoriteteve britanike Një 43-vjeçar shqiptar, i dënuar me 25 vite burg në mungesë për vrasjen e një fermeri në Shqipëri, ka mundur të shfrytëz
I dënuar me 25 vjet burg, kush është shqiptari që "shëtit" me 13 emra në Britani Hektor Mahmutaj, 42 vjeç, është dënuar me 25 vjet burg në prill të vitit 2000 për vrasjen e fermerit Gentjan Jahaj në Sh
Në Shqipëri u lirua, dënohet me burg në Itali ish-zyrtari i lartë Artur Mahmutaj ka mbajtur postin e Nëndrejtorit të Hekurudhës në qytetin e Durrësit. Mahmutaj rezulton i liruar nga
Kush është Artur Mahmutaj që tentoi të fuste 75 kilogramë kokainë në Itali Policia italiane ka shkatërruar rrjetin e trafikantëve shqiptarë që tentuan të futnin 75 kilogramë kokainë në Itali nga
Zbardhen përgjimet që fundosën ish-zëvendësdrejtorin e Hekurudhave Ish zv.drejtori i Hekurudhave, Artur Mahmutaj është arrestuar në Itali me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës pasi
E FUNDIT/ Aksidentohet Vandami, djali i Gate Mahmutajt Është aksidentuar djali i Gate Mahmutaj në kthesën e Lazaratit. Nga raportimet e para mësohet se në aksident janë pë
Vrau bariun, fieraku arrestohet në Holandë Autoritetet e Holandës kanë arrestuar një shqiptar të kërkuar për vrasje në Roterdam. Ai quhet Hektor Mahmutaj dhe ë
Aksident në Levan, plagosen katër persona Katër persona janë plagosur rëndë pas një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Levan-Tepelenë. Ngjarja ndodhi në vend
Gjykata e Apelit dwnoi me 11 vite burg Gate Mahmutaj Gjykata e Apelit në Krimet e Rënda ka dhënë vendimin për të akuzuarit që kanë funksionuar si grup i strukturuar kriminal
Prokuroria e Krimeve të Rënda jep pretencën për grupin "Lazarati 2014" Prokuroria ka dhënë sot pretencën për “grupin e zjarrit” në Lazarat. Akuza që rëndon mbi këta persona është “krijimi i n
Nis mësymja në Lazarat, kontrolle në banesa Forcat e policisë të mbështetura nga ato speciale dhe RENEA kanë nisur mësymjen në Lazarat. Forcat e RENEA-s po ushtrojn
KOMENT/ Kandidati republikan në Berat, marrëveshje apo diversion i Bashës ndaj Mediut? Partia Demokratike ka zyrtarizuar kandidaturën e Kasem Mahmutajt për Bashkinë e Beratit gjatë ditës së sotme. Ky vendim
Lazarat, gjykata lë në "arrest shtëpie" gruan dhe kunatën e Gate Mahmutaj "Arrest shtëpie" është masa që Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë për Natasha dhe Marjana Mahmutaj, gruaja dhe kunata e Gat
Krimet e Rënda lënë në burg Vandam dhe Gate Mahmutaj Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të lërë sërish në burg Gate Mahmutaj, djalin e tij Vandam Mahmutajn dhe Matjaz Bocin
Gate në gjyq: Nuk kam lidhje me ngjarjen e Lazaratit Gate Mahmutaj, i cili dyshohet si një nga personat që qëlloi me armë ndaj punonjësve të policisë, gjatë aksionit në Laza
Policia arreston pesë persona të tjerë në Lazarat (FOTO-LAJM) Policia e Shtetit ka bërë të ditur sot për shtypin, se janë arrestuar pesë persona të tjerë, të akuzuar për vrasjen në t