999 rezultate për

magjike

Humbni 4 kilogramë për 4 ditë, kjo është pija magjike për humbje peshe Për disa njerëz mbipesha dhe trashësia është problem shumë i madh. Ka njerëz që duan të humbin peshë dhe të cilët në
Dëbora mbulon shkretëtirën e Saharasë, shihni pamjet magjike (FOTO LAJM) Shkretëtira e Saharasë u godit nga një stuhi e ashpër dimërore të dielën. Dhe për herë të tretë në 40 vjet, qyteti i
Vazhdojnë çuditë nga Korea e Veriut: Kim ka këpucë magjike Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un ka "ngjitur" një mal prej 2,744m të lartë, raportuan mediat vendase. Diktat
Xhensila Myrtezaj s'e mohon dot më, shtatzënë pas dasmës magjike (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka provuar të ndryshojë pamjen këtë fillim viti. Xhensila pasi ka publikuar klipin roma
Receta magjike për të fjetur menjëherë dhe pa shqetësime Nëse keni ankth ose jeni të stresuar para ndonjë eventi të rëndësishëm, të biesh për të fjetur dhe të flesh mund të jetë
Pamje magjike nga Dibra, dëbora pushton veriun e Shqipërisë (FOTO LAJM) Dëbora e parë për 2018 ka pushtuar veri lindjen e Shqipërisë duke sjellë imazhe mahnitëse nga këto zona. Pavarësisht
Ana e errët e Aloe Verës, nuk është aq magjike siç kujtonim Bima e Aloe Verës njihet për vetitë e saj mrekullibërëse, por ajo që ndoshta nuk na është thënë është ana e errët e saj.
Orinda uron Vitin e Ri me foton magjike nga dasma e bujshme (FOTO LAJM) Turi dhe Orinda kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë 3 muaj më parë. Dasëm e cila u komentua gjatë në media. Por p
Krishtlindjet nuk shkuan dhe aq mirë këtë vit, ja përse (FOTO LAJM) Dyqanet, rrugët apo shtëpitë janë të gjitha të dekoruara për festa dhe ambjentet janë kthyer magjike. Por ka akoma di
Nuk është shaka, Besi dhe Erioni pjesë e Tv Klan Largimi i Besart Kallakut dhe Erion Isait nga "Top Channel" dhe "Portokallia" shkaktuan shumë zhurmë në media. Kjo p
Eno Popi e konfirmon me foton magjike, do të bëhet baba i një vajze Lidhja mes Eno Popit dhe Atena Palit vazhdon tashmë prej vitesh edhe pse të dy ata janë treguar shumë të rezervuar për r
Ruani veten nga sëmundje të ndryshme me këtë recetë magjike A keni dëgjuar ndonjëherë për Pasteli? Kombinimi i një shije të ëmbël dhe fuqia shëruese është e rrallë, por kjo recetë
Emina Cunmulaj sjell një surprizë për festa, shtatzënë dhe magjike (FOTO LAJM) Padyshim që Emina Cunmulaj është një nga modelet më të pëlqyera shqiptare. Ajo prej kohësh jeton dhe zhvillon karrier
Këto janë ushqimet magjike, luftojnë kancerin Kemi dëgjuar shpesh që brokoli dhe hudhra janë dy nga produktet më të mira dhe të shëndetshme që ne mund të konsumojmë k
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke
Receta magjike për të fjetur menjëherë Nëse keni ankth ose jeni të stresuar para ndonjë eventi të rëndësishëm, të biesh për të fjetur dhe të flesh mund të jetë
Receta magjike për të fjetur menjëherë Nëse keni ankth ose jeni të stresuar para ndonjë eventi të rëndësishëm, të biesh për të fjetur dhe të flesh mund të jetë
Flasin Endri dhe Stefi, në Këngën Magjike nuk shkon si i barabartë Ata kanë qenë dy nga emrat që kanë kontestuar shpësh mënyrën e votimit në “Kënga Magjike” , por këtë vit Endri dhe Stefi
Pas kërcimit erotik në Këngën Magjike, Laura Nezha bën ndryshimin drastik Një prej femrave më aktive në jetën shoqërore ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren
Zbulohet lidhja, bukuroshja e Këngës Magjike e paska pasur një mik në Klan Tv "Kënga Magjike" është një ndër kompeticionet më të ndjekura në Shqipëri e cila jo vetëm që shpërndan shumë çmime por dhe