999 rezultate për

magani

Kategoria e Parë: Egnatia as nuk e diskuton Flamurtarin, fiton Besa dhe Lushnja Lushnja kishte mundësinë më të mirë në ditën e sotme të Kategorisë së Parë, Grupi B, për të marrë tre pikët e plota në t
Apolonia mposht Lushnjën dhe merr kreun (VIDEO) Ka përfunduar me fitoren me rezultatin 3-1 ndeshja e luajtur në “Loni Papuçiu” mes Apolonisë së Fierit dhe Lushnjës.
Kategoria e Parë/ Zhbllokohet sfida Apolonia-Lushnja (VIDEO) Po luhet ndeshja e Kategorisë së Parë mes Apolonisë dhe Lushnjës. Miqtë kanë realizuar që në minutën e 6 me Maganin.
Magani jep dorëheqjen nga klubi i Besës, kavajasit zyrtarizojnë trajnerin e ri Gugash Magani ashtu siç edhe paralajmëroi pas disfatës me Pogradecin, ka dhënë dorëheqjen. Tekniku peqinase nuk ka m
Magani drejt stolit të Tiranës, zbardhen prapaskenat Gugash Magani mund të jetë trajner i ardhshëm i Tiranës. Burime të “Panorama Sport” pranë klubit bardheblu bëjnë me dije
Debat Braçe-Ahmetaj në Kuvend: Përmenden Ronaldo, Neymar dhe Magani Ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka folur ditën e sotme në Parlamentin e Shqipërisë, në një interpel
Magani jep premtimet e para si trajner i Trepçës '89 Gugash Magani është zyrtarisht trajner i Trepçës ‘89 në Vala Supërligën e Kosovës. Pasi u largua nga Teuta për shkak
Magani afër braktisjes së Teutës, ja kush do ta zëvendësojë Mungon vetëm komunikimi zyrtar, që Gugash Magani të largohet nga drejtimi i skuadrës së Teutës. Trajneri peqinas nuk ka
"Treni" i trajnerëve i ka marrë 6, akoma nuk ka ikur pasi pret dhe dy të tjerë Ashtu siç pritej gara këtë edicion ka qënë e egër, me skuadra të cilat nuk kanë përmbushur objektivat si dhe të tjera që
Magani pas humbjes me Skënderbeun nxjerr trajnerin e portierëve para kamerave Trajneri i Teutës Gugash Magani nuk është ndier mirë për të folur për humbjen me Skënderbeun, duke nxjerrë para kamerave
Magani: Humbja është diçka që të vjen keq, kur je në avantazh Trajneri i Teutës, Magani ka folur për media pas humbjes me Kukësin në "Niko Dovana". Ai tha se reparti i mbrojtjes ësht
Magani: Kemi zhvilluar një ndeshje të mirë por në fund fare jemi mundur Trajneri i Teutës, Gugash Magani në deklaratën e tij pas humbjes u ndie i zhgënjyer me humbjen e pësuar në sekondat e fu
Magani i mërzitur për gafat amatoreske të Teutës së tij Trajneri i Teutës, Gugash Magani nuk ishte i mërzitur vetëm nga dalja pa pikë por veçanërisht për paraqitjen në takimin
Magani: Meritonim më shumë se një pikë Në intervistën pas ndeshjes, trajneri Magani tha se ekipi i tij zhvilloi një ndeshje të mirë përballë një kundërshtari t
Magani i lumtur me tre pikët kundër Luftëtarit I kënaqur me tre pikët por jo plotësisht me lojën e skuadrës së tij. Pas suksesit 3-2 ndaj Luftëtarit trajneri i Teutës,
E mundi ekipi i djalit të tij, dha dorëheqjen dhe gëzon të birin Gugash Magani dha dorëheqjen nga drejtimi i Teutës, pas humbjes së sotme ndaj Lushnjës, por një tjetër Magan, djali i tr
Ndihet i tradhëtuar nga futbollistët, Magani shpjegon arsyet e dorëheqjes Ndeshja ndaj Lushnjës në “Roza Haxhiu” ishte e fundit për Gugash Maganin në stolin e Teutës. Trajneri peqinas pas humbje
Lushnja-Teuta, Magani për të mos ndjekur Banon Teuta ka shansin e artë që këtë të shtunë të rikthehet te fitorja, pasi do të vizitojë Lushnjwn në një moment kaotik. Pa
Magani pas fitores kundër Vllaznisë: Ka ardhur koha ime për të fituar trofe Gugash Magani nuk i fsheh aspak synimet që ka në këtë sezon me skuadrën e Teutës. Trajneri deklaroi në “SuperSport” se s
Teuta-Skënderbeu, zbulohen formacionet zyrtare Teuta do të luajë në orën 18:00 kundër Skënderbeut, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të të Superiores. Para këtij takim