999 rezultate për

madridit

E BUJSHME/ Roma kërkon Hysajn Një lajm bombë vjen nga prestigjozja italaine Corriere dello Sport, e cila bën të ditur se Roma ka shafqur interes për
ZYRTARE: Ylli i Realit i bashkohet Atletico Madridit Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë rënë dakord për transferimin e Marcos Lorente në Wanda Metropolitano. Atltico nj
Afrimet te Reali detyrojnë ekipin të nxjerrë në ankand dy mesfushorë Pas blerjeve, te Reali i Madridit ka ardhur momenti për të shitur. Sipas asaj që shkruan "Marca", gazetë e njohur për
Zyrtare/ Tjetër goditje e Realit të Madridit, firmos futbollisti i 5 (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare. Reali i Madridit ka kryer edhe goditjen e 5-të në këtë merkato. Skuadra spanjolle ka njoftuar
Perez flet për një projekt ambicioz, do reagojmë fuqishëm Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e shfrytëzoi prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar p
Dechamps konfirmon transferimin e Mendy te Reali i Madridit Trajneri i kombëtares së Francës, Didier Deschamps në konferencë për media ka konfirmuar që futbollisti, Ferland Mendy d
E BUJSHME/ Interi po mendon rikthimin e yllit kroat Mateo Kovaçiç është i gatshëm të rikthehet te Interi, raporton “La Repubblica”. Emri i kroatit është në qendër të vëmend
Përfundon telenovela Hazard, ja cila skuadër e bleu Ka përfunduar që në ditët e para të merkatos verore “telenovela” Eden Hazard, me sulmuesin belg që më në fund kurorëzoi
Modriç shpallet lojtari më i mirë kroat teksa flet dhe për të ardhmen e tij (VIDEO) Modric do të vijojë ta veshë fanellën e Real Madridit, edhe pse thotë se ende s’e ka rinovuar kontratën me ‘Los Blancos’
Letra e lamtumirës së djalit të Reyes: E di se do të kujdesesh për mua nga parajsa, të dua (FOTO LAJM) Jose Antonio Reyes Lopez, i ka dhënë lamtumirën babait të tij, ish-futbollistit të Spanjës, Real Madridit dhe Arsenalit,
Zidane dëshiron të mbajë këto 17 lojtarë te Reali, mungojnë yje Pas qëndrimit të Sergio Ramos, trajneri i Real Madridit, Zidane ka përpiluar listën me emrat e lojtarëve që dëshiron të
Ramos flet për të ardhmen: Dua ta mbyll karrierën te Reali i Madridit Kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos ka dalë pasditen e sotme në një konferencë për shtyp ku ka shuar çdo dilemë m
Çfarë po ndodh me Ramos? Spanjolli nuk paguan dot kredinë në bankë Sergio Ramos është pa dyshim një nga mbrojtësit më të mirë Botë. Por kapiteni i Realit nuk i ka aspak mirë mardhenjet me
Arrestohen lojtarët e Realit të Madridit Një aksion i madh policor ka finalizuar arrestimin e disa lojtarëve nga La Liga dhe Segunda Division në Spanjë, teksa 4
Ramos i kërkon Perezit ta lejojë atë të shkojë në Kinë Kapiteni Sergio Ramos i ka kërkuar Real Madridit ta lejojë atë të shkojë në Kinë si lojtar i lirë, raportojnë media të n
Zyrtare/ Ish-ylli i Real Madridit "var këpucët në gozhdë" Julio Baptista ka njoftuar pensionimin e tij në moshën 37-vjeçare. Ish-ylli i Real Madridit, Sevillës, Arsenalit e Ro
Ish-mesfushori i Real Madridit i apasionuar pas pokerit, humb 61 milion euro Gjatë karrierës së tij të gjatë ka veshur fanellat e Velje, Hamburg, Everton, Real Madrid dhe Cetlic, para se të varte k
Luka Modriç gati të rinovojë kontratën Sipas gazetës spanjolle "Marca", Luka Modric është i gatshëm të zgjasë kontratën e Real Madridit deri në vitin 2021.
Asensio: Real Madrid do të rikthehet tek suksesi i trofeve Marco Asensio beson se Reali i Madridit do kthehet më i fortë se kurrë më parë. 23-vjeçari zhvilloi një sezon jo të m
Formacioni i viti në Spanjë, nuk figuron asnjë lojtar i Realit (FOTO LAJM) Faqja e njohur futbollistike Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë. Në