999 rezultate për

madridin

"Ndeshja e jetës", portieri 41-vjeçar ndali Real Madridin dhe vendosi rekord Mbrëmja e së mërkurës është për t’u harruar për Real Madridin, pasi të besuarit e Zinedine Zidane u eliminuan nga Kupa e
"Real Madrid nuk do ta bëjë gabimin e njëjtë me Ramosin, siç bëri me Ronaldon" Jorge Valdano mendon se Sergio Ramos do ta vazhdojë kontratën me Real Madridin, me këta të fundit që nuk do ta përsërisi
"Edhe Marsianët të vijnë, e dallojnë që VAR-i është i Madridit", Laporte ironizon Real Madridin Ky muaj do të vendosë edhe fatin e presidencës së Barcelonës, teksa kryesia do i drejtohet zgjedhjeve më datë 24. Joan L
Modric pranon ulje page dhe vazhdon me Real Madridin "Santiago Bernabeu" duket se do të jetë shëpia e Luka Modric të paktën edhe për një vit, përkatësisht deri në vitin 2022
Rivaldo: Nuk do të kisha refuzuar Real Madridin edhe pse luaja për Barcelonën Ish sulmuesi i Barcelonës , Rivaldo, ka folur për ditët e tij më të mira kur ishte në klubin e karrierës, duke thënë se
Isco drejt "divorcit" me Real Madridin, Everton destinacioni i mundshëm E ardhmja e Isco është gjithmonë e më larg Realit të Madridit. 28-vjeçarit nuk po i ofrohet mundësia për të treguar aftë
Rënditja e UEFA, Juventus zbret nga froni Real Madridin (FOTO LAJM) Juventus zbret nga froni Real Madrid. Kampionët e Italisë ngjiten në vend të tretë të rënditjes së UEFA-s pas fitores së
Hazard me Covid-19, Belgjika akuzon Real Madridin Në Belgjikë besojnë se infektimi me koronavirus i yllit të kombëtares Eden Hazard është një lajm i rremë, i prodhuar qël
"Çmendet" Beckham, tenton të transferojë Sergio Ramos te Inter Miami? Kontrata e Sergio Ramos me Real Madridin skadon në verën e ardhshme, dhe Real Madrid do të përpiqet ta bind atë për të q
Te Milani duan të transferojnë përfundimisht Brahim Diaz Milan janë duke punuar në nënshkrimin e përhershëm të Brahim Diaz nga Real Madrid. Talenti spanjoll në verën e fundit
Conte tregon prapaskena: Kam refuzuar Real Madridin Inter viziton sot Madridin në një ndeshje të rrethit të tretë në Ligën e Kampionëve. Në konferencën për shtyp para kë
"Gjunjëzoi" edhe Atletico Madridin, këto janë fjalët e trajnerit të Bayern Munchen Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick, është deklaruar i lumtur për fitoren e skuadrës së tij. Bayern Munich e nisi s
Roma fuqishëm në merkato, afron dy yje në ekip Mediat italiane pretendojnë se Lukas Torreira po konsideron kalimin tek Roma. Uruguajani dëshiron një rikthim në Ser
Hazard plot 1 vit pa shënuar gol me Real Madridin në La Liga Një futbollisti të madh rrallë se mund t’i ndodhë kjo, Eden Hazard u përball me këtë situatë madje dy herë. Sulmuesi
Luis Suarez arrin marrëveshjen me Atletico Madridin Luis Suarez vështirë se do të vazhdojë te skuadra e Barcelonës. Ylli uruguaian, Luis Suarez, me shumë gjasë do të lar
"Jam i lumtur që e refuzova Real Madridin", befason ylli francez Ylli i Francës, Eduaro Camavinga, thekson se ai ndihet i lumtur që ka refuzuar ofertën për t’iu bashkuar Real Madridit,
ZYRTARE/ Atletico Madridin nënshkruan me Carrascon Yannick Carrasco do të vazhdojë ta veshë fanellën e Atlético Madridit edhe për katër sezonet e ardhshme, pasi drejtuesit
Vinicius JR zbulon ëndrrat me Real Madridin Ka ëndrra të mëdha sulmuesi i Real Madrid, Vinicius Junior. Braziliani, protagonist me fanellën e Los Blancos, ka dës
Zidane pritet të drejtojë Real Madridin edhe në sezonin e ardhshëm Trajneri francez, Zinedine Zidane do të jetë në krye të Real Madrid edhe për sezonin e ardhshëm. Në një diskutim në f
Ju ka shpëtuar? Barcelona uroi Real Madridin kështu për fitoren (FOTO LAJM) Skuadra e Barcelonës ka lënë anash rivalitetin dhe ka uruar Real Madridin për titullin e fituar të La Ligas. ‘Los Bla