2176 rezultate për

madrid

Ja kur do tė luhet Barēa-Real Madrid Bėhet e ditur dita dhe ora e El Classicos sė kthimit nė La Ligas mes Barcelonės dhe Real Madrid. Liga Spanjolle e Futbol
Reali barazon Milanin nėse fiton Botėrorin e Klubeve (FOTO LAJM) Ndaj San Lorenzos, Real Madrid luan pėr historinė. Njė fitore e mundshme nė finalen e Botėrorit tė klubeve do ti ngjiste
Lajme tė mira nga Mesut Ozil Arsenali dhe Arsene Wenger marrin lajme tė mira nga Mesut Ozil. Futbollisti turko-gjerman ka bėrė me dije se sė shpejti
Real Madrid, Ramos: Asnjė problem pėr rinovimin Mbrojtėsi i Real Madrid Sergio Ramos ka lėshuar disa deklarata nė lidhje me rinovimin e tij pas fitores kundėr Cruz Azul
Komentatori meksikan ofendon CR7-ėn: Ky palaēo (VIDEO) Cristiano Ronaldo ishte shumė pranė shėnimit tė njė supergoli nė ndeshjen e djeshme kundėr Cruz Azul, me anė tė njė godi
Real Madrid, gati 41 milionė pėr De Gea-n Sipas asaj qė shkruan gazeta britanike "Daily Express", Real Madrid ėshtė gati tė thyejė rekordin e La Ligas pėrsa i pėr
Real Madrid nė finalen e Kupės sė Botės pėr klube (VIDEO) Real Madridi ka mposhtur skuadrėn Cruz Azul me rezultat tė thellė 4-0, duke u kualifikuar pėr finalen e Kupės sė Botės p
Ancelotti "bekon" Pippon: Milani mbetet njė klub i madh Rilindja e Milanit bėn tė lumtur edhe Carlo Ancelottin-n, i ftuar nė emisionin e famshėm Tiki-Taka. Tekniku i Real Madri
Capello: Ky Real nga njė tjetėr planet Tekniku i Rusisė, Fabio Capello, rezervon vetėm lėvdata pėr Real Madrid. Sipas tij, performanca e tyre gjatė pjesės sė p
Madrid, 30 tė arrestuar pėr vrasjen e tifozit (VIDEO) 30 ultras janė arrestuar nė Spanjė me akuzėn e pjesėmarrjes nė sulmin vrasės ndaj tifozit tė Deportivo La Corunas, Frans
Botėrori i Klubeve, formacionet e Cruz Azul-Real Madrid (FOTO LAJM) Real Madrid do tė luajė sot nė mbrėmje, nė ora 20:30, ndeshjen e parė tė Botėrorit tė Klubeve ndaj meksikanėve tė Cruz A
Real Madrid, Botėrori pėr njė vit tė paharrueshėm Viti 2014 ka qėnė njė vit i rėndėsishėm pėr Real Madridin e Carlo Ancelottin. Tekniku italian erdhi nė Madrid me njė syn
Zidane zgjedh Top 11 e ėndrrave (FOTO LAJM) Pas Zlatan Ibrahimoviē, edhe Zinedine Zidane ka ‘ndėrtuar’ skuadrėn e tij me futbollistėt qė janė aktualisht nė futbolli
Botėrori i Klubeve, Cruz Azul nė gjysmėfinale me Real Madrid (VIDEO) Do tė jenė meksikanėt e Cruz Azul kundėrshtarėt e Real Madrid nė gjysmėfinalen e Botėrorit tė Klubeve qė po zhvillohet n
Kovaē: Ja kampionėt e top-ligave tė Europės (FOTO LAJM) Chelsea, Bayern dhe Juventus do tė shpallen kampionė nė kampionatet respektive. Pėr kėtė nuk ka asnjė dyshim trajneri i
1000 javė nė krye tė La Ligas (FOTO LAJM) 1000 javė nė krye tė La Ligas. Kjo ėshtė statistika mė domethėnėse pėr tė treguar dominimin absolut tė Real Madrid nė fu
Njė tjetėr kampion bote te Real Madrid (VIDEO) Njė "galaktik" nė mbėrritje. Nė Spanjė janė tė sigurtė: Christoph Kramer do tė jetė futbollist i Real Madrid duke fillua
Tre emra pėr sulmin e Atletico Madrid (FOTO LAJM) Torres, Shaqiri ose Podolski. Njėri prej tė treve do tė pėrfundojė te Atletico Madrid nė merkaton e janarit pasi Diego S
"I egri" Pepe ndihmon 200 familje (FOTO LAJM) Kur i sfrohemi festave tė fundvitit futbollistėt bėhen mė tė ndjeshėm ndaj njerėzve nė nevojė. Nuk bėn pėrjashtim kėtu a
Real Madrid gati sulmin pėr Sterling Tani tifozėt e Liverpool kanė arsye pėr tu frikėsuar. Raheem Sterling, pasi refuzoi ofertėn e fundit tė rinovimit me "Th
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.