999 rezultate për

madonna

Rrëmben gjithmonë vëmendjen, vajza e Madonna-s kapet "mat" me të dashurin në plazh (FOTO LAJM) Teksa pushonte në brigjet e Tulum-it, në Meksikë, vajza e yllit të pop-it, Madonna-s tërhoqi vëmendjen e paparacëve me d
Në prehrin e 26-vjeçarit, Madonna sërish "pre" e sulmeve (FOTO LAJM) Diva e muzikës, Madonna 62-vjeçe, kaloi ditwn e “Thanksgiving” me të dashurin e saj, balerinin Ahlamalik Williams, 26-vj
Madonna festoi 62-vjetorin, e bija i vjedh vëmendjen me look-un "shokues" (FOTO LAJM) Mbretëresha e Popit vijon të ndajë me ndjekësit foto nga festa e ditëlindjes. 62-vjeçarja festoi në Xhamajka me të da
Sekrete nga libri i mbesës së tij: Madonna ka refuzuar Trump për takim (FOTO LAJM) Pritet që në 14 korrik mbesa e Donald Trump, Mary Trump të publikojë libër për xhaxhain e saj me titull “Si familja ime
"O ta hëngsha piii" Mozzik sjell një tjetër version të këngës "Madonna" (VIDEO) Mozzik pak ditë më parë lansoj këngën e re “Madonna” e cila u kthye në hit dhe deri tani ka afër 8 milionë klikime në Yo
Fansat të shqetësuar, Madonna shfaqet me paterica në protestë (FOTO LAJM) Madonna është shfaqur së fundmi në një nga protestat e organizuara në Londër, për kauzën tashmë globale “Black Lives Mat
"Je shëndoshur apo ke bërë operacion", të pasmet e Madonnës ngrenë dyshime te fansat (FOTO LAJM) Madonna ka zbuluar se do ti nënshtrohet një terapie rigjeneruese pas vuajtjeve nga operacioni në gju. Mbretëresha e muzi
Më e dashuruar se kurrë me 26 vjeçarin, Madonna: Nuk ka më të mirë për tu karantinuar (FOTO LAJM) Këngëtarja 61 vjeçare Madona po kalon karantinën me të dashurin e saj, balerinin 26 vjeçar. Në një postim në Instagr
Madonna e zhveshur nga vaska: Koronavirusi i mrekullueshëm, jemi të gjithë njësoj (VIDEO) Madonna ka vendosur që të japë mendimin e saj (të çuditshëm) mbi koronavirusin me anë të një postimi në Instagram, ku sh
"Pallati mbretëror s'ka asgjë më shumë", Madonna i ofron shtëpinë Meghan dhe Harryt (VIDEO) Madonna ka një qëllim për momentin: Të marrë Meghan dhe Harry-n të jetojnë në shtëpinë e saj. Ylli i pop-it e konfirmoi
Çfarë po ndodh? Madonna anulon për të tetën herë koncertin e saj (VIDEO) Këngëtarja me famë botërore, Madonna ka anuluar edhe një tjetër shfaqje të turneut të saj botëror "Madame X". Prej ko
Qenka serioze! Madonna ka plane afatgjata me të dashurin 36 vite më të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Madonna, duket se ka nisur së fundmi një romancë të re. Mediat e huaja e kanë fotografua
Shtyu orarin e koncertit, këngëtarja e njohur paditet nga fansi Një fans paditi Madonna-n pasi kjo e fundit ndryshoi orën e fillimit të një koncerti në Miami nga 20:30 në 22:30. Pad
Sekreti 25 vjeçar, basketbollisti: Madonna më ofroi 20 milion dollarë për ta lënë shtatzanë (FOTO LAM) 25 vite pas asaj lidhjeje të shkurtër, por të shumëpërfolur dhe me rastin e promocionit të një dokumentari të jetës së t
Festa e Manchester City-t, Madonna tërbon Guardiolën (VIDEO) Manchester City shkroi historinë në futbollin anglez, pasi bëhet skuadra e parë që fiton të gjitha trofetë kombëtarë; Pr
Madonna zmadhon të pasmet, "tmerrohen" fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja Madonna numëron milona fansa në të gjithë botën, kjo falë zërit të saj dhe sukseseve në muzikë. Por së fu
Madonna çfarë ke bërë kështu? Dalin pamjet skandaloze Madonna shquhet për pamjet e saj rinore kur mbi supe mban shumë vite, por mqesa duket gjithcka ka shkuar në një nivel pa
Ju kujtohet Madona shqiptare? Ja si duket ajo sot (FOTO LAJM) Ju kujtohet Madona shqiptare? Muzika e saj ka qenë ndër më të preferuarat e fundvitit ’90 e fillimet e viteve
Madonna tashmë regjisore në një film me ngjarje të vërtetë Ylli i popit Madonna kthehet si regjisore me një film kushtuar jetës së jashtëzakonshme të balerinës Michaela DePrince,
Madonna zbulon sekretin e një lëkure perfekte, mjafton të keni një pirun (VIDEO) Edhe pse 59-vjeçe, pamja e saj është e ngjashme me atë të një vajze 20-vjeçare. Bëhet fjalë për divën e muzikës Madonna,