999 rezultate për

madhe

Rrëfehet Belica: Të jesh pjesë e Partizanit është diçka e madhe për mua "Të jesh pjesë e këtij ekipi, është diçka e madhe për mua. Nuk do doja vetëm 200, por do thosha sa me shumë që të jetë e
Festa e Falënderimeve, Fauci parashikon rritje të madhe të rasteve me koronavirus Shtetet e Bashkuara mund të shohin “rritje të madhe” të rasteve të koronavirusit ndërsa njerëzit kthehen në shtëpi nga f
Aktori që luajti rolin e Enver Hoxhës: Zbulova frikën e tij më të madhe Në studion e emisionit “E Diell” u fol në lidhje me figurat e famshme politike -por jo vetëm- të vendit, të cilët përkoj
Vdekja e Maradonës, reagon Tare: Me të ka ikur një pjesë e madhe e historisë së futbollit Në këto momente, Lazio po luan kundër Udineses në Serie-A. Skuadra bardhekaltër, ashtu siç u njoftua nga klubi dje pasdi
Është dëshira e madhe e Pirlos, Juventusi në sulm për yllin e Sassuolos Drejtuesit e Juventusit kanë filluar negociatat për transferimin e mesfushorit të Sassuolo, Manuel Locatelli, raporton T
Me zemër të madhe, ja dëshira e fundit e Maradonnas të cilën e zbuloi pak para se të vdiste Vdiç në moshën 60 vjeçare pas disa problemeve të njëpasnjëshme shëndetësore, por Diego Armando Maradona padyshim se do t
Këto janë fjalët e Maradonës në intervistën e fundit, kishte një dëshirë të madhe Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë pas një arresti kardiak, në shtëpinë e tij në Argjentinë. Për shumë argjentin
Tamponi për 8 mijë lekë, laboratori në Malësinë e Madhe "siguron" kalimin në kufi Një laborator mjekësor në Malësinë e Madhe ka thyer rekord shqiptar, europian, madje edhe botëror, për nxjerrjen në kohë
Meta vlerëson Komunën e Dibrës së Madhe me titullin "Kalorës i Urdhrit të Skënderbeut" Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë në 111-vjetorit të “Kongresit të Dibrës”. Ai theksioi se patriotizmi më
Humbje e madhe, COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur shqiptar Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jet
COVID-19/ Humbje e madhe për policinë, kush është efektivi që u gjet i vdekur në banesë Një tjetër humbje është shënuar si pasojë e COVID-19 në rradhët e policisë shqiptare. Agjent i anti-drogës në Polici
Mungesë e madhe për Realin, ja sa ndeshje do mungojë Ramos Sergio Ramos do t'i mungojë skuadrës së tij për ndeshjen ndaj Villarrealit dhe Interit. Ai pësoi një lëndim në muskli
Fitore e madhe ndaj Gjermanisë, Morata: I dhamë mesazh gjithë botës Alvaro Morata e ka nisur në mënyrë fantastike këtë sezon. Ka shënuar 4 gola në Champions, 2 në Serinë A dhe i kishte mbe
Leonardo DiCaprio nuk heq dorë nga Vjosa: Do të ishte një arritje e madhe Ka ngjallur jo pak komente në rrjet postimi i fundit i aktorit me famë botërore Leonardo DiCaprio, i cili i ka kushtuar
Konkurencë e madhe për Alaban, Juventusi duhet të shpejtojë David Alaba i cili ka vendosur të mos rinovojë kontratën në skadencë me Bayernin verën e ardhshme, është objektivi i mad
Bëri bujë të madhe, sa ka kushtuar avioni i ri i skuadrës së Lazios? Goditja e Claudio Lotito është avioni i ri i Lazios. Një dhuratë për klubin në nder të 120 vjetorit të kompanisë 'Cap
ZYRTARE/ Mayweather rikthehet në ring në vitin 2021, diçka e madhe na pret Boksieri Floyd Mayweather do rikthehet në ring për luftë me 28 shkurt 2021 në Tokyo Dome. Boksieri i pensionuar me re
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Fernandes nuk e fsheh dëshiron e madhe për të fituar Premier League Mesfushori i Manchester Unitedit, Bruno Fernandes ka bërë të ditur se do ‘luftojnë’ për trofeun e Premierligës. "Djaj
Përballja e madhe Belgjikë - Angli, formacionet e mundshme Sonte (e diele) do zhvillohet ndeshja mes Belgjikës dhe Anglisë, e vlefshme për raundin e pestë të Ligës së Kombeve në g