999 rezultate për

made

Rai3: Kokaina "Made in Elbasani" do shkarkohej në portin e Vlorës dhe të Durrësit (VIDEO) Vitet e fundit mediat italiane e kanë shkruar disa artikuj për drogën që vjen nga Shqipëria në vendin e tyre. Në edic
Reagimi epik i vajzës që u bë "tag" gabimisht nga Hashim Thaçi në Twitter (FOTO LAJM) Liderët e vendit kanë publikuar fotografi nga takimet që i zhvilluan në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës me ish Preside
Madeleine Albright i bëhet bust në Prishtinë: Pritet të vizitojnë Kosovën bashkë me Hillary-n Madeleine Albright, ish- sekretare e SHBA-vë që dha kontribute në çlirimin e Kosovës, do të derdhet në bronz në Prishtin
Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM) Skandali “Loredana” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj.
Modelja shfaqet me bikini-tanga në det (FOTO LAJM) Kimberley Garner është fotografuar me bikini të bardha shumë të vogla në plazhin e Majemit. Ish-ylli i “Made In Chels
Policia hodhi gaz "Made in Serbia" ndaj protestuesve (FOTO LAJM) Pasditen e së martës mijëra qytetarë iu përgjigjën thirrjes së opozitës dhe u mblodhën para Kuvendit për të protestuar.
Trump kërkon të eliminojë produktet “Made in China” Presidenti amerikan, Donald Trump kërkon që të heqë nga armët amerikane të gjitha materialet dhe pjesët që vijnë nga jas
Aksion si në filma, kapet 2 tonë drogë "made in Albania" në Itali Një tjetër sasi droge nga Shqipëria është kapur në Itali. Mediat italiane shkruajnë se policia italiane ka kapur rre
As para dhe as teknologji, ky është fisi që bën jetë nomade Fisi Chang Tang-Pa rrëzë Himalajave, është fisi që jeton larg çdo gjëje, në këtë zonë nuk bëhet fjalë për celularë, madj
Barcelona me markë të re "Made in Monchi", 117 milionë euro për vjet Monchi është më i shtrenjtë se Cristiano Ronaldo, të paktën për Barcelonën. Drejtori sportiv i Romës u ka kushtuar 117 m
A janë këto vetullat më të tmerrshme në të gjithë botën! (FOTO LAJM) Modelja britanike e famshme në Instagram Hannah Lyne, nga Huddersfield, publikoi dy fotografi të fytyrës së saj që trond
Made in Albania, si shitej drogë në vend të frutave në marketin e shqiptarit Pak ditë më parë policia italiane, godit një grup të trafikut të kokainës që vinte nga Spanja në drejtim të Italisë.
Xabi Alonso rrezikon 8 vite burg për shmangie të taksave Xabi Alonso është akuzuar nga prokuroria spanjolle për tre pikët e mashtrimit tatimor në lidhje me të ardhurat e krijuar
A janë këto vetullat më të tmerrshme në të gjithë botën! (FOTO LAJM) Modelja britanike e famshme në Instagram Hannah Lyne, nga Huddersfield, publikoi dy fotografi të fytyrës së saj që trond
Detajet, edhe prifti serb shiste drogë " Made in Albania" Menjëherë pas kapjes me rreth 30 kilogram drogë të priftit ortodoks serb, Milan Jordoviç, së bashku me mësuesin e besimi
Presidenti kërkon që tregu kosovar të mbushet me prodhime “Made in Kosova” Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot mori pjesë në panairin e prodhimeve vendore dhe forumin ekonomik “
Në kërkim të hajdutëve, kapet sasi rekord droge "Made in Albania" Policia italiane ka gjetur dhe sekuestruar një sasi të madh kanabis në Brindisi. Mediat italiane bëjnë me dije se gje
Ronaldo i falenderon të githë për mbështjetjen duke nxjerrë trofetë e fituara Cristiano Ronaldo ka postuar një foto nga vendi i lindjes, Madeira në Portugali së bashku me të gjitha trefetë individua
Djepi elektrik “Made in Gjakova” (VIDEO) Lëvizje deri në fjetje, traditë e vjetër me shekuj. Po të qëllonte ndonjë fëmijë jo fort i rehatuar, atëherë kjo do të v
Madeleine Albright i dërgon të fala Isa Mustafës Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Akademik Isa Mustafa, priti sot në takim presidentin e Institutit Demokratik