999 rezultate për

lyrical

Të rinj e pa famë: Si dukeshin më vite më parë Stine, Ledri, Dafina dhe Lyrical Son Sot janë 4 nga këngëtarët më të famshëm shqiptar, që ndër vite kanë lënë pas hite që i kujtojmë me nostalgji. Stine,
Për të gjithë: Ledri dhe Lyrical Son sjellin Princeshë Dianën Sa më shumë fshihet reperi i njohur Ledri Vula, aq më shumë shtohet kurioziteti. Ai publikoi një foto me emrin Diana
Këngëtari i njohur shqiptar, bëhet nostalgjik për fëmijërinë (FOTO LAJM) Lyrical Son. Festim Arifi, i njohur më mirë me emrin Lyrical Son, është një këngëtar dhe tekstshkrues i njohur shqiptar.
Lyrical Son telegram ngushëllimi për vdekjen e reperit të TBA (VIDEO) Repit shqiptar dje iu largua një artist nga radhët e TBA. Bëhet fjalë për Gëzim Hajdinin i njohur si B52, vdekja e të
Thoshte se nuk vjedh këngë, por kë kopjoi Lyrical Son “Na jo me sene t'vjedhta po me sene t'smuta” është pjesa që Lyrical Son e këndon te kënga e tij me MC.Kreshën, ‘Thirri k
MC.Kresha dhe Lyrical Son e ironizojnë muzikën tallava (VIDEO) MC.Kresha dhe Lyrical Son përpos që njihen si repartistë shumë të talentuar e të dashur, ata shumë shpesh kanë treguar s
Mc Kresha dhe Lyrical Son korrin sukses me këngën e re (VIDEO) Sesa e suksesshme është një këngë në ditët e sotme varet plotësisht nga klikimet në platformat online. Sidoqoftë at
Lyrical Son sjell këngën e re (VIDEO) Ky fillim viti ka nisur mjaft mirë për Lyrical Son, i cili ka sjellë pranë fansave të tij këngën e tij më të re. "He
Ja fotot nga dasma e Lyrical Son Lyrical Son i cili i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me Gresa Krasniqin, e ka mbajtur ceremoninë shumë priva
Martohet Lyrical Son Lyrical Son i ka dhënë fund beqarisë. Reperi është martuar me të fejuarën Gresa Krasniqi. Ceremonia është kryer në priva
Mc. Kresha & Lyrical Son ironizojnë Florin me këngën "Fuck tallava" Mc Kresha (Kreshniku) dhe Lyrical Son (Festimi) kanë promovuar para një jave në Prishtinë (Kosovë), albumin e tyre, ku n