999 rezultate për

lyoni

PSG nuk ndal, Neymar dhe Mbappe shkatërrojnë Lyonin (VIDEO) PSG ka shkatërruar Lyonin me rezultatin 5-0 në "Parc des Princes", ndeshje e vlefshme për javën e 9 të Ligue 1. Goli
UEFA refuzon apelin e Lyon-it, ky është dënimi për ta Komisioni i Apelit në UEFA ka refuzuar të falë Lyonin pas një apeli të këtyre të fundit. Tashmë vendimi për trazira
Humbje shokuese, Manchester City mposhtet nga Lyoni (VIDEO) Manchester City ka pësuar një humbje shokuese sonte kundër Lyonit me rezultatin 1-2 në "Etihad Stadium", ndeshje e vl
Lyoni nuk ndal, shënon edhe golin e dytë ndaj Cityt (VIDEO) Lyon ka shënuar edhe golin e dytë ndaj manchester Cityt në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi Nabil F
Dështoi të merrte Modricin, Interi pikëton mesfushorin e Lyonit Interi do të synojë të transferojë yllin e Lyonit, Lucas Tousart, në afatin kalimtar të janarit, pasi është në kërkim të
Yllit të Lyonit i vjedhin shtëpinë Memphis Debay ka renë pre e një vjedhje në shtëpinë e tij. Ylli i Lyonit është njoftuar se i kanë boshatisur tëresisht s
Koha e rregullt barazim, Chelsea fiton me penallti kundër Lyonit Chelsea përsëri nuk ka mundur që të fitoj në kohën e rregullt kundër skuadrës franceze, Lyon. Londinezët humbën në fu
Inter fiton me rezultatin minimal ndaj Lyonit (VIDEO) Interi ka fituar me rezultatin minimal 1-0 kundër Lyonit, në "Aviva Stadium". Një dominim i lehtë i Interit, por një
L'Equipe: Arrihet marrëveshja mes Lyonit dhe Liverpoolit për Nabil Fekir Gazeta franceze L’Equipe ka shkruar se sonte vonë Liverpooli dhe Lyon kanë arritur marrëveshjen për, Nabil Fekir. Rap
Atletico Madrid ngre në qiellin e Lyonit trofeun e Europa Leagues (FOTO LAJM) Atletico Madrid ka fituar trofeun e UEFA Europa Leagues kundër Marseilles me shifrat e përgjithshme 0-3. Por madrile
Ranieri kundërshton presidentin e Nantesit: Më shkarko po deshe Gjatë javës së kaluar u tensionua marrëdhënia e Ranieritme Presidentin e klubit, Waldemar Kita, kur trajneri humbi darkë
Inter kërkon shërbimet e mesfushorit të Lyonit Skuadra italiane Inter dëshiron ta përforcojë mesfushën për edicionin e ardhshëm që të konkurjë për fitimin e Scudettos.
Milan pikëton mesfushorin e Lyonit si përforcimin e radhës Milan thuhet se po përgatit një ofertë për anësorin e Olympique Lyonnais, Memphis Depay. Sipas Tuttosport, Milan do t
Bale ikën nga Reali, por zëvendësuesi nuk është as Salah dhe as Hazard Real Madridi dhe Gareth Bale duket se do i ndajnë rrugët në fund të sezonit. Por nuk do të jetë Salah dhe as Hazard
Ka gola dhe asis më shumë se çdo lojtar i Milanit, kuqezintë i vihen pas E përditshmja italiane La Gazzetta dello Sport, ka raportuar se Milani është duke e ndjekur që disa ndeshje lojtarin. Me
Super Depay, holandezi i dhuron fitoren Lyonit ndaj PSG (VIDEO) Lyoni ka mposhtur 2-1 Paris Saint-Germain me super golin e Depay që shënoi në minutën e 94’-të. Lojtari holandez Memp
PSG barazon shifrat ndaj Lyonit në minutat e fundit të pjesës së parë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar rezultatin ndaj Lyonit në "Parc Olympique Lyonnais" Goli u shënua nga mbrojtësi i kra
Gjigandët Europianë vihen në gjurmët e Benzemas Sipas mediumit spanjoll Don Balon, Benzema ka oferta në tavolinë për të lënë kryeqytetin e Spanjës. Interesim i skuad
Arsenali në gjurmë të sulmuesit të Lyonit Arsenali do të bëjë ofertë për yllin e Lyonit, Nabil Fekir, sipas Tuttomercatoweb. Mesfushori ofensivë është duke u n
Dy gjigandët evropianë ofertë për talentin e Lyonit Manchester City dhe Bayern Munich kanë bërë oferta për talentin e madh të Lyonit. Sipas RMC Sport, dy skuadrat e lart