lyon

Giround gati të lejë Chelsea për një ekip që ti japë minuta Sulmuesi francez Olivier Giroud ka deklaruar sot se është i gatshëm të rikthehet në vendlindjen e tij në mënyrë që të lu
Zidane synon kapitenin e Lyon-it, ka gati ofertën Kapiteni i Lyon-it Nabil Fekir është një nga më të kërkuarit në merkato. Por me rikthimin e Zidane tek Reali ai mund të
Barcelona i tregon vendin Lyonit (VIDEO) Barcelona shpartalloi 5-1 francezët e Lyon të cilët erdhën jo më pak pretendime këtë ndeshje pasi kishin mar një rezulta
Barcelona thellon rezultatin përballë Lyon (VIDEO) Goli i Lyon ndezi shpresat për miqtë të cilët shpresuan te një barazim I mundshëm në këtë sfidë mirëpo nuk është i këtij
Lyon ngushton rezultatin në Camp Now (VIDEO) Olimpic Lyon ka hyrë me një tjetër ritëm në pjesë e dytë duke mas pasur çfarë të humbasë francezët janë hedhur në sulm k
Barcelona vret Lyonin, shënon golin e dytë (VIDEO) Barcelona arrin të shënojnë dy gola mjaft të shpejtë përballë Lyon në Camp Noë duke treguar se ndeshja në francë ishte r
Barcelona zhbllokon ndeshjen përballë Lyon (VIDEO) Vetëm 18 minuta ka vonuar goli në Camp Now për Barcelonën e cila zhbllokoi sfidën me anë të kapitenit të saj Lionel Mess
Foamacionet zyrtare, Barça - Lyon : Barcelona kërkon vetëm fitoren Barcelona është gati për përballjen e dytë ndaj Lyon për 1/8 e Ligës së Kampionëve. Ndeshja e parë përfundoi me rezul
Ishi Barcelonës: Lyoni është në gjëndje të trondisë Camp Now Ish-sulmuesi i Barcelonës dhe Lyonit, Sonny Anderson, beson se edhe pse Barça është favorite për të kaluar në çerekfinal
Barcelona pret Lyonin, "Camp Nou" vizitohet nga tifozi i pazakontë Mbrëmjen e sotme, Barcelona do të kërkojë të presë një biletë për në raundin çerekfinal të UEFA Champions League. Spa
Valverde i frikësohet sulmit të Lyon Ernesto Valverde, trajneri i Barcelona-s, ka folur në konferencë për shtyp në prag të sfidës së Champions League që sk
Juventusi del bllof, Lyon i kthen mbrapsht ofertën 50 milion euro për mesfushorin Tanguy Ndombele, mesfushori 22-vjeçar i Lyon-it, mbetet një nga objektivat kryesorë të Juventus-it për sezonin e ardhshë
Barcelona nis kontaktet me agjentin e talentit të Lyonit Barcelona po interesohet shumë për të blerë talentin e Lyonit, Houssem Aouar. Siç raporton "L'Equipe" lubi katalanas
Chelsea gjen pasuesin e Hazard tek Lyoni Për Eden Hazard ky mund të jetë sezoni i tij i fundit me fanellën e Chelsea-t. "Le 10 Sport" njofton se Blutë duket
Barazim pa gola, Barcelona zhgënjehet në Lyon (VIDEO) Barcelona ka barazuar sonte me Lyon në "Parc Olympique Lyonnais". Lyoni i ka marrë një rezultat fantastik Barcelonës
Super Ter Stegen, shikoni çfarë pritje ka bër kundër Lyonit (VIDEO) Marc-Andre Ter Stegen po bë një performancë të jashtëzakonshme sonte kundër Lyonit në Champions League. Në minutën e
Formacionet zyrtare: Lyon - Barcelona Barcelona do të luaj sonte në transfertë kundër Lyonit, ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Skaudra e Valve
Presidenti i Lyon: Barcelona nuk na ka kontaktuar për këtë lojtar Është shkruar shumë kohëve të fundit për një interesim të Barcelonës për lojtarin e Lyon, Ferland Mendy. Barcelona ës
“Mrekulli të luash me të, Messi e bën futbollin më të lehtë” Ylli Argjentinas, Lionel Messi dhe Ousmane Dembele janë kthyer në një dyshe të frikshme sulmi për cdo kundërshtar. G
Barcelona merr një lam të mirë para sfidës ndaj Lyon-it Barcelona do të luajë të martën ndaj Lyon në Ligën e Kampioneve. Në prag të sfidës Ernesto Valverde ka marë një lajm