999 rezultate për

lyon

Lyon me dorë të hekurt, pezullon mesfushorin e kërkuar nga Juventus Olympique Lyon me dorë të ashpër ndaj mesfushorit të shumëkërkuar në merkato Houssem Aouar. Klubi francez ka pezullu
Depay e thotë hapur: Kush nuk do të dëshironte të transferohej te Barcelona Memphis Depay ka dërguar mesazh të qartë se me shumë dëshirë do të vishte fanellën e Barcelonës në të ardhmen. Sulmue
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e
Zbulohen objektivat e Barcelonës për merkaton e janarit, Depay mbetet aty Pavarësisht situatës së krijuar pas largimit të presidentit Bartomeu, drejtuesit e rinj të klubit katalanas po punojnë p
Sulm terrorist në Francë, theret me thikë prifti kur po mbyllte derën e kishës (VIDEO) Një sulm terrorist ka ndodhur përsëri në Lyon të Francës, ku një prift ortodoks është qëlluar me thikë teksa ishte duke
Barcelona jep Griezmann për Depay? Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e dëshiron me çdo kusht sulmuesin e Lyonit, Memphis Depay. Klubi francez thuhet
Umtiti zbulon prapaskenat e merkatos: Isha shumë pranë kthimit te Lyoni Samuel Umtiti në një intervistë të fundit pranoi se gjatë merkatos së verës ishte shumë pranë kalimit te ish-skuadra e t
Juventusi në bisedime me Lyon për transferimin e Aouar Houssem Aouar ka qenë njëri nga lojtarët më të kërkuar gjatë verës. Mesfushori i talentuar francez ishte objektiv i s
Agnellit ende i djeg eliminimi ndaj Lyon dhe humbja e Super Kupës ndaj Lazios Në bilancin e bërë sot në Asamblenë e Aksionerëve të Juventusit ishte i pranishëm edhe Andrea Angelli, që pasi mbajti fj
Gjithçka ishte gati, ky lojtar "shkatërroi" transferimin e Aouar te Juventusi Houssem Aouar ishte një hap larg largimit nga Lyon në fund të afatit kalimtar të verës. Aouar është lidhur me disa kl
Aouar: I lumtur që mbeta te Lyon Ylli i Lyon, Houssem Aouar, gjatë një interviste foli për vendimin për të qëndruar në Ligue 1, pavarësisht kërkesave nga
E konfirmon presidenti i Lyon, ja kur kalon Depay te Barcelona Depay ishte pranë kalimit te Barcelona në merkaton e verës, madje u përfol deri në ditën e fundit dhe shpresat ishin që
Super lajm për katalanasit, drejtori sportiv i Lyonit: Depay është i Barcelonës Tashmë si duket gjithçka ka marr fund sa i përket të ardhmes së sulmuesit të Lyonit, Memphis Depay. Drejtori sportiv
Nuk ka më shpresë për Barcelonën dhe Arsenalin, Lyon vendos ti mbajë dy yjet e saj Arsenal dhe Barcelona mund të heqin vëmendjen nga lojtarët e Olympique Lyon. Houssem Aouar dhe Memphis Depay ishin në
Arrihet marrëveshja, ylli brazilian i Milanit drejt Ligue 1 Milani thuhet se ka arritur një marrëveshje me Olympique Lyon pëe Lucas Paqueta, i cili duket i vendosur për një lëvizje
Lyon ul çmimin e Depay, afat tre ditë Barcelonës Gazeta prestixhioze franceze, L’Equipe shkruan sot se Lyoni ka pranuar që të ulë çmimin e yllit të skuadrës, Memphis Dep
Aouar te Arsenali? Kjo është përgjigja Mikel Artetas Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, pret një përfundim të zënë në afatin kalimtar, por nuk kishte asnjë azhurnim në lid
Lyon kërkon rikthimin e Umtitit, Barça gati ta përfshijë francezin në ofertën për Depay Lyon është gati për ta rikthyer në skuadër mbrojtësin Samuel Umtiti. Qendërmbrojtësi francez u largua katër vite më p
Zbulohet oferta e Arsenal për yllin e Lyonit Houssem Aouar dëshironte të transferohej te Juventusi ose Barcelona. Fatkeqësisht për mesfushorin e Lyon, asnjë nga dy k
5 ekipe në garë, Lyon tregon çmimin e Aouar Zinedine Zidane është duke kërkuar me çdo kusht transferimin e Houssem Aouar nga Lyoni. Los Blancos janë ndër skuadra