999 rezultate për

lylzim

Dosja e Bashës bllokohet në Prokurori, Braçe shpërthen ndaj prokurorëve Ndërkohë që dosja e hetimit të kryetarit të opozitës Lulzim Basha dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së gjendet aktualisht
Erjon Braçe shpërthen kundër Bashës: Lëre sapunin, ose… Deputeti socialist Erjon Braçe, përmes një statusi në Facebook ka komentuar deklaratat e bëra sot nga kreu i PD Lulzim B