999 rezultate për

lykke

Danimarka ofron mbështetje për integrimin evropian të Shqipërisë Kryetari i Parlamentit të Danimarkës z. Mogens Lykketoft shprehu sot mbështetjen e Danimarkës për procesin e zhvillimi
Integrimi, Danimarkë do të vijojë të mbështesë Shqipërinë Kryeministri Berisha priti sot në një takim Kryetarin e parlamentit te Danimarkës Mogens Lykketoft dhe delegacionin që e
Danimarka ofron mbështetje për integrimin e Shqipërisë në BE Presidenti i Republikës, Bujar Nishani priti sot në një takim Kryetarin e Parlamentit të Mbretërisë së Danimarkës, Moge
Lykketoft takim me Nishanin, Berishën dhe Panaritin Në ditën e dytë të vizitës së tij në Tiranë, kryetari i Parlamentit të Danimarkës Mogens Lykketoft do të zhvillojë sot t
Topalli: Opozita të votojë 3 ligjet e KE-së Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli i bëri apel opozitës të votojë 3 ligjet e kërkuara nga Komisioni Europian për marr
Ndikimi i alkoolit në brezin e ri Fëmijët e atyre prindërve që vuajnë nga çrregullime të përdorimit të alkoolit (AUD) janë në rrezik të lartë për të pasur