999 rezultate për

luzhniki

Yjet që do t’i mungojnë sonte Realit Sonte në mbrëmje rikthehen ethet e Uefa Champions League ku skuadrat e mëdha do të hidhen në fushën e blertë për të bërë
Bëri shqiponjën në mes të Rusisë, Era Istrefi merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) U zhvillua në "Luzhniki Stadium", në vigjilje të finales mes Francës dhe Kroacisë, ceremonia përmbyllëse e këtij Botëror
Era Istrefi nuk zhgënjen, e shkund stadiumin "Luzhniki" në Rusi (VIDEO) Vetëm pak minuta më parë, Era Istrefi shkëlqeu në përformancën e saj në Finalen e Botëririt Rusi 2018. Era ka perfomu
Publikohet foto, trofeu mbërrin në "Luzhniki" Sot në orën 17:00 do të zhvillohet finalja e madhe Botërorit ku do të përballen Franca me Kroacinë. Ndeshja do të zhvill
Reagon Rusia, barazohet gjithçka në "Luzhniki Stadium" (VIDEO) Në minutën e 39' gjyqtari i ndeshjes ka dhënë një penallti në favor të Rusisë. Penalltia është shaktuar nga mbrojtës
Femrat ruse që tërbuan stadiumin Luzhniki (FOTO LAJM) Rusia e nisi me këmbën e mbarë, Botërorin që organizon në shtëpinë e vet, teksa mundi pastër 5-0 Arabinë Saudite. Po