999 rezultate për

luzernit

Ylli i Kombëtares së Kosovës pranë kalimit te gjigandi turk Galatasaray është duke e vëzhguar mesfushorin e Kosovës, Idriz Vocën, dhe pritet t’i bëjë ofertë zyrtare Luzernit për tr
Alla Zidane, shikoni golin e çmendur të Pajtim Kasamit ndaj Luzernit (VIDEO) Mesfushori shqiptar, Pajtim Kasami ka shënuar një supergol për skuadrën e tij FC Sion ndaj Luzernit. Kasami shënoi go
Bëri paraqitje fantastike ndaj Sionit, Lenjani në formacionin e javës në Zvicër (FOTO LAJM) Ermir Lenjani po kalon nëpër një formë të mrekullueshme në kampionatin zviceran. Në ndeshjen ndaj Luzernit, mbrojtësi
Trajneri i Luzernit ironizon Gashin: Ai synon Chelsean, Bayernin dhe Realin Trajneri i Luzernit ironizon Gashin: Ai synon Chelsean, Bayernin dhe Realin Shkëlzen Gashi është ende i paqartë në li
Ja si i josh Hyka femrat e Luzernit (FOTO LAJM) Skuadra zvicerane, Luzern ka nisur një fushatë për të ‘joshur’ femrat që të vijnë në stadium Luzerni, ku luajnë dy shqip
Operohet Hyka, 3 muaj jashtë fushave Fundi i sezonit në kampionatet e Europës duket sikur të ishte “mallkuar” për legjionarët shqiptarë. Pas dëmtimeve të Mem
Shpërthen Gashi, asist dhe super-gol (VIDEO) Shkëlzen Gashi ka qenë protagonisti kryesor në përballjen e djeshme të Grasshopper-it në fushën e Luzernës. Mesfushori s
Talenti i Shpresave i thotë "po" Kosovës Futbollistët kosovarë që luajnë në Europë, vazhdojnë t’I përgjigjen me "po" Përfaqësueses së Kosovës. Pas lejes nga FIFA
Supergol i Xherdan Shaqirit (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol të mrekullueshëm në takimin kundër kampionit aktual të Superligës zviceriane, FC Luze