999 rezultate për

lumia

Microsoft fillon dërgimin e përditësimit të përvjetorit të Windows 10-tës tek telefonët Lumia Microsoft ditën e sotme filloi dërgimin e përditësimit të përvjetorit të Windows 10-tës tek telefonët Lumia pas plot dy
Microsoft prezanton Lumia 650 (FOTO LAJM) Microsoft po punon për të sjellë në treg modele të reja të telefonave të saj Windoës 10. Lumia Lumia 650 është telefoni
Microsoft prezanton telefonin me Windows 10 (FOTO LAJM) Pas shumë muajsh pritjeje e parashikimesh për telefonin e Microsoft po bëhet gati për të prezantuar telefonin e tij më
Ja sa kushton Microsoft Lumia 650 (FOTO LAJM) Microsofti më në fund ka konfirmuar çmimin e telefonit të ri Lumia 650. Lumia 650 është telefoni i katërt i Microsoftit
Ja si duket Microsoft Lumia 650 (FOTO LAJM) Microsoft Lumia 650 është pjesë e linjës së telefonave Lumia, dhe sipas Blass, kjo do të jetë një pajisje që do t’i tako
Lumia 750 telefoni më i ri nga Microsoft Kompania Microsoft po punon për të sjellë në treg tre nga modelet e rinj të telefonit. Modelet e rinj të Microsoft janë;
Lumia 650 me ekran 5 inç Microsoftit ka publikuar specifikat e modelit më të ri Lumia 650. Telefoni i ri Microsoftit raportohet se ka një ekra
Lumia 650 me ekran 5 inç (FOTO LAJM) Microsoftit së fundmi ka publikuar specifikat më të fundit të Lumia 650.Telefoni i ri Microsoftit raportohet se ka një
Lumia 650 telefoni më i ri Microsoft (FOTO LAJM) Lumia 650 është telefoni më i ri që do të hidhet në treg nga Microsoft. Lumia 650 do të jetë pasardhësi i Lumia 640 me n
Microsoft Lumia 850 me ekran 5-inç (FOTO LAJM) Microsoft po punon për të sjellë në treg modelin më të ri të telefonit, Lumia 850, i cili mban emrin kodues Honjo. Lu
Lumia 550 vetëm 139 dollarë Microsoft ka nxjerrë në treg telefonin më të ri Lumia 550. Lumia 550 është një telefon me ekran 4.7 inç me rezolucion 72
Lumia 950 dhe 950 XL pjesë e tregut europian Microsoft në Windoës 10, ka sjellë në tregun europian telefonat më të rinj të tij Lumia 950 dhe 950 XL. Gjithashtu ës
Lumia 950 dhe Lumia 950 XL në treg më 20 e 25 nëntor Microsofti pritet që më 20 nëntor të nxjerrë në treg Lumia 950, kurse Lumia 950 XL më 25 nëntor. Lumia 950 XL ka një
Ja sa kushtojnë Lumia 950 dhe 950 XL Microsoft në vendimin e fundit ka vendosur që të ulë çmimin e dy pajisjeve më të fundit që ai ka sjellë në treg, përkatë
Microsoft ka gati Lumia 950 XL (FOTO LAJM) Microsoft mes shumë pajisjeve të reja ka prezantuar telefonin e saj të ri me ekran të madh, Lumia 950 XL. Microsoft L
Microsoft sjell modelin Lumia 550 Microsoft prezanton medilin e tij mw tw ri Lumia 550. Telefoni Lumia 550 vjen me ekran 4.7 incc në 720p AMOLED. Modeli
Microsoft shfaq aksidentalisht fotot e Lumia 950 (FOTO LAJM) Microsoft ka publikuar aksidentalisht fotografitë e telefonit të ri Lumia 950, i cili është shfaqur në dyqanin online p
Ja si duken modelet e reja të Lumia (FOTO LAJM) Microsoft, pritet që gjatë muajit tetor të prezantojë disa pajisje të reja në treg. Pajisjet më të reja që pritet të pre
Microsoft prezanton Lumia 950 dhe Lumia 950 XL (FOTO LAJM) Microsoft ka gati prezantimin e telefonave me sistem orerativ Windoës 10. Prezantimi i dy telefonave Lumia 950 dhe Lumia
Microsoft prenzanton dy modele të rinj Microsoft, modelet e reja të telefonave do ti njohë me emrin Lumia 950 dhe Lumia 950 XL. Llogaria e famshme e Evan Blass