999 rezultate për

lulzimi

"Mos më fol mua ashtu", Lulzimi i Përputhen acarohet keq me Gracianon Balerini Graciano Tagani dhe ish konkurrenti i "Përputhen", Lulzim Jashari patën një debat mes njëri-tjetrit sot në rubr
Spahiu i kthen "sytë nga qielli": Faleminderit o zot që na dhurove vdekjen "Faleminderit o Zot që na dhurove vdekjen dhe që s’jemi të përjetshëm, sepse përndryshe do kishim edhe 2000 vjet mbi kry
Rama ironizon keq Bashën: Hapu det se vajmedet ka dalë të të mbrojë Lulzimi me PD! Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për çështjen e detit. Rama ka ironizuar kreun e PD-së, Lulzim Basha, që i ka
Rrëqeth djali i 63-vjeçarit që ra nga lartësia duke punuar: Bëhu i fortë, babi humbi jetën Një ngjarje e rëndë tronditi Tiranën 2 ditë më parë, ku një punëtor ndërtimi ra nga lartësia dhe si pasojë ndërroi jetë.
"Bëhu i fortë, babi humbi jetën", rrëqeth djali i 63-vjeçarit që ra nga lartësia duke punuar Dita e djeshme ishte një ditë tragjedish për Shqipërinë. Një nga personat që humbi jetën ditën e djeshme ishte Mëhill
Lulzimi kërkon ndihmë: Jam jetim, më ndërtoni shtëpinë e shkatërruar Tërmeti i 26 nëntorit shkatërroi mijëra banesa në vend, dhe qindra njërëz përfunduan në qiell të hapur. I tillë ësh
Historia e Lulëzimit, nga ndarja e prindërve deri te zhdukja e tij Lulzim Gjonaj është djali i parë i çiftit Xhbane dhe Isa Gjonaj nga Tropoja. Prindërit e tij u ndanë kur Lulzimi ishte 4
"Bombat" e Zaevit dhe "fendët" e Lulzimit Editorial i Albeu.com Është bërë e udhës tashmë që pas çdo rreshti mosmiratues ndaj veprimeve të Lulzim Bashës t
Dako i përgjigjet Berishës: S'ma ha qeni shkopin mua, shih Lulzimin tënd Ditën e djeshme ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kryebashkiakun e Durrësit për ndërtimet tek disa palate në zonën e
Me Lulzimin qytetarët e hanë të parët! Duket sikur kryetari i Bashkisë së Tiranës dhe gjoja lideri i opozitës, Lulzim Basha, i ka vën&