999 rezultate për

lulit

Takaj i drejtohet me ironi Hygerta Sakos: Rivalët tanë janë ata që të flasin ty në vesh Ardjan Takaj ka qenë ironik dhe deri diku i ashpër me Hygerta Sakon pak më parë në emisionin “Rubrika Sportive” në RTSH.
Pozicioni apo celuliti, çfarë i ka ndodhur Klaudia Pepës? Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa është kthyer me pozat e saj të nxehta. Ajo së fundmi ka postuar një foto d
Demi Lovato një shembull pozitiv për vajzat, këngëtarja shfaq celulitin (FOTO LAJM) Demi Lovato ka folur shumë për luftën e saj me bulizmin dhe ç’rregullimin e të ushqyerit për vite me radhë. Por tani, aj
Si të eleminoni celulitin brenda 10 ditësh Tani që është ngrohur paksa koha, të gjithë kemi filluar të veshim gjëra më të lehta dhe të ekspozojmë pak më shumë lëku
Metodat praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Si të eleminoni celulitin në kushte shtëpie hap pas hapi vetëm me 3 përbërës A doni t'i thoni lamtumirë celulitit? Nuk jeni vetëm. 90% e grave sot në botë kanë celulit, sipas një eksperti mbi celul
Disa metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Çaji i gjelbër largon celulitin dhe rregullon sheqerin në gjak Çaji i gjelbër përshpejton metabolizmin dhe parandalon thithjen e yndyrës dhe ndihmon në rregullimin e niveleve të sheqe
Disa metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
PD e Lulit harron qeverinë dhe merret me gazetarët Videoja e ngjarjes në Elbasan ku një makinë godet makinën e policisë dhe largohet ndërkohë që policia nuk guxon t’a ndje
Mënyrat e duhura për të luftuar celulitin Kujdesi ndaj mënyrës së të ushqyerit merr një rëndësi në këtë periudhë dhe ndihmon qëllimin final: trupin e bukur në pla
Dieta më e famshme anti-celulit që trajton dhe parandalon shfaqjen e celulitit Jo rrallë herë celuliti ngatërrohet me yndyrën apo kilogramët e tepërt, por ajo që nuk dinë femrat është se celuliti nuk
3 hapa të thjeshtë për të reduktuar celulitin për 1 muaj Edhe pse kjo është nga ato të vërteta që nuk do të donit t'ua thonte askush, madje të mos ia thonit kurrë vetes qoftë me
5 metoda praktike për të luftuar celulitin 1.Qëndroni Të Hidratuar Është një fakt tashmë që nëse ju nuk pini ujë mjaftueshëm çdo ditë atëherë trupi juaj nuk do të
Pija mrekullibërëse që largon celulitin Konsumimi i kësaj pije zvogëlon ndjenjën e urisë, duke bërë që ju të konsumoni më pak. Ajo përmban vitamina, minerale, a
Festë në shtëpinë e Shyhrete Behlulit (FOTO) Sot është një ditë shumë e veçantë në shtëpinë e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli. Këtë herë nuk bëhet fjalë për
Ndiqni 3 hapa të thjeshtë për të reduktuar celulitin për një muaj Edhe pse kjo është nga ato të vërteta që nuk do të donit t'ua thonte askush, madje të mos ia thonit kurrë vetes qoftë me
Rama thumbon rivalët: Na ka zënë mallkimi i Sudes, shfaqet me fytyrën e Lulit Kryeministri Edi Rama sot gjendej në Paskuqan ku thumboi sërish kundërshtarërt e tij politike. Ai rikujtoi Suden e fi
Ja si ta largoni celulitin për 7 ditë Shkaku i “thyerjes” së lëvores së fortë të portokallit, kjo recetë është bërë shumë popullore në mbarë botën. Kohët e fu
Vajza e Shyrete Behlulit në telashe, këngëtarja turke e padit për vjedhje (VIDEO) Vajza e Shyhrete Behlulit gjendet në telashe të mëdha. Ajo akuzohet për vjedhjen e muzikës dhe miksimit në këngën e re t