999 rezultate për

lule

Mesude e serialit "Lule të vetmuara" bëhet nënë në jetën reale (FOTO LAJM) Aktorja turke Derya Artemel, ose siç e njohim ndryshe si Mesude nga seriali "Lule të vetmuara" është bërë nënë në jetën
Edhe këtë vit, Rama vendos lule në vendet ku u vranë 4 protestuesit e 21 Janarit (VIDEO) Kreu i qeverisë Edi Rama dhe zyrtarë të lartë socialistë kanë mbajtur sot homazhe në vendin ku u vranë 4 protestues në 2
Vdiq në aksident në lule të moshës, mjekja shqiptare do të varroset në atdhe Mjekja specialiste Eni Doko është ndarë nga jeta në Gjermani pas një aksidenti të rëndë. Ajo është dërguar në Shqipër
Sara feston ditëlindjen, por surprizohet Lori Hoxha (FOTO LAJM) Sara Hoxha feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë në vend të priste dhurata, ajo bëri dhurata. Kështu ka zbulu
Ndahet nga jeta në lule të moshës mjekja shqiptare në Gjermani Një mjeke shqiptare është ndarë nga jeta në Gjermani në një moshë të re. Eni Doko, mjeke specialiste, është ndarë nga
Atdheu i dhuroi lule Teas, reagon Andi: Nuk ka luajtur mendsh (FOTO LAJM) Në emisionin e së hënës në “Për’puthen”, Atdheu surprizoi vajzat, duke ju dhuruar lule. Ai u dhuroi nga një trëndafil të
Bëni mirë t’i mbani në shtëpi, këto lule shërojnë pagjumësinë dhe parandalojnë gripin Shkencëtarët nga NASA së fundmi kanë zbuluar se mbajtja e disa luleve të caktuara në shtëpi mund t’ju parandalojë të sëm
Mos e lini ballkonin të vakët, 5 bimë që lulëzojnë në dimër (FOTO LAJM) Bëhet fjalë për vjollcën, cineraria, calecephalus, gaultheria, festuca... Dimri, megjithë të ftohtin dhe dritën e
Të mërzitshme? Do mahniteni sa bukur dukeshin "gjyshet tona" në lule të rinisë (FOTO LAJM) Disa mund të mendojnë se gjyshërit tanë kishin një jetë mjaft të mërzitshme, ndoshta sepse nuk kishin internet, media so
Berisha zbulon vizitën e Rugovës në Shqipëri: Refuzoi të vinte lule tek varri i Enver Hoxhës Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin "Pressing" duke thënë se kishte
Conte: Të gjithë ia duan të keqen Interit, edhe Eriksen do të lulëzojë Zhgënjimi për eliminimin nga Champions League vijon të jetë i pranishëm te Interi dhe këtë nuk e fsheh as trajneri Anton
Lulja e Krishtlindjeve: 5 këshilla për të jetuar gjithë vitin në shtëpinë tuaj Ylli i Krishtlindjeve është një nga lulet simbol të kësaj feste. E bukur, e kuqe e ndezur, ajo kërkon shumë pak gjëra pë
Vrasja që i vuri "flakën" Greqisë, çfarë ndodhi në ditën e përkujtimit të të miturit Ndonjëherë mjafton një fotografi, një fiksim i çastit për të humbur besimin tek policia. Një polic mban një tufë lulesh
U vra në lule të jetës, familja dhe policia deklarata të ndryshme për Klodianin Pikëpyetje të shumta ngrihen lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur pak pas mesnate në kryeqytet, ku 25-vjeçari Klodjan R
"Shifrat më të larta nga sa raporton Ministria", Rama i kthehet ashpër Bashës Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas deklaratave të kreut të PD, Lulzim Basha se shifrat e të vdekurve nga Covid
Rama i përgjigjet Bashës: Beogradi nuk e donte atë raport, por e miratuat ju! Fol Lulëzim, thuaje të vërtetën! Kryeministri Edi Rama i është përgjigjigjur në Twitter kryedemokratit Lulzim Basha në lidhje me raportin e Dick Marty i
Elvana merr lule nga njeriu i rëndësishëm në jetë, publikon fotot (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, këngëtarja Elvana Gjata ditën e sotme ka treguar se po kalon d
Në lule të rinisë, ky është i riu shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Itali Agron Dajlanaj është 29-vjeçari shqiptar, i cili humbi jetën një ditë më parë në një aksident në prato të italisë. I
I riu shqiptar në Itali humb jetën në "lule të rinisë", vdes tragjikisht në aksident Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Itali ku ka humbur jetën një i ri shqiptar. Bëhet fjalë për
"Nuk e prisja", fansi i bën dhuratë LIVE Teas E përshkruar si një vajzë simpati dhe e matur, Tea ka fituar afeksionin e publikut. Ajo numëron mijëra ndjekës në rrj