999 rezultate për

lukaku

"Interi zgjedhja e duhur, Lukaku sulmuesi më i mirë në botë" Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, po kalon një formë të shkëlqyer në muajt e fundit. Ishte pikërisht belgu ai që shpëto
Romelu Lukaku thyen një tjetër rekord te Interi Romelu Lukaku në ndeshjen kundër Borussia Monchengladbach theu një rekord të ri. Sulmuesi i madh belg ishte realizato
Interi shpëton në fund falë Lukakut (VIDEO) Interi nuk ka shkuar më shumë se barazimi 2-2 ndaj Moncheglabah. Pas një pjese të parë pa gola Lukaku realizoi sapo f
Ka gol në San Siro (VIDEO) Me fillimin e pjesës së dytë Interi ka kaluar në avantazh ndaj B. Monchengladbach. Është Lukaku ai i cili realizoi p
Lukaku "kërcënon" Juventusin: Do t’ia rrëmbejmë titullin I galvanizuar nga dopieta e mbrëmshme me fanellën e Belgjikës, kundër Islandës (ia dedikoi nënës së tij), Romelu Lukaku
Lukaku: Synojmë titullin e Serisë A Të shtunën luhet Milan-Inter, por Romelu Lukaku sheh përtej derbit të Madonninas. Sulmuesi belg, i cili po përjeton një
Lukaku: Këtij Interi dua t’i jap gjithçka Për të përshkruar vitin e tij të parë në Itali mjafton të nisesh nga numrat, 23 gola në 36 ndeshje në kampionat dhe 9 fi
Formacionet zyrtare, Inter-Fiorentina Inter zbret në fushë për herë të parë këtë sezon në Serie A. Sot në orën 20:45 zikaltrit do të presin në “San Siro” F
Lukaku flet për marrëdhënien me Conten: Është si një baba Mjaftoi vetëm një sezon për të kuptuar se sa shumë vlerësim kanë për njëri-tjetrin Antonio Conte dhe Romelu Lukaku. Traj
Koeman ka kërkuar Lukakun për sulmin e Barcelonës, por çfarë ndodhi? Ronald Koeman e ka kërkuar Romero Lukakun për sulmin e Barcelonës. Por, kërkesa e tij nuk ka marrë përgjigje pozitive ng
Ende pa nisur mirë zhbllokohet sfida mes Sevillas dhe Interit (VIDEO) Interi e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Sevillas. Skuadra e Contes ka kaluar në avantazh që në mintën e 3 falë një
E BUJSHME/ Zëvendësuesi i Benzemasë, Real Madrid do Lukakun Real Madrid po mendon për Romelu Lukakun për të zëvendësuar Karim Benzemanë. Belgu i’u bashkua Interit vetëm një vit më
Inter, skuadra e parë gjysmëfinaliste e Europa League (VIDEO) Interi është skuadra e parë gjysmëfinalistë në Europa League, pasi ka mposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1 Bayern Leverk
Shënoi ndaj Leverkusen, Lukaku vendos rekord në Ligën e Evropës Lukaku po vazhdon shkëlqimin me fanellën e Inter. Romelu Lukaku ka shënuar edhe golin e tij numër 31 këtë edicion me
Interi zhbllokon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Interi ka arritur t zhbllokoj rezultatin prball Getafe, ndeshje e vlefshme pr cerek finale t Europa Lague. Ësht Luka
Inter - Napoli, formacionet zyrtare: Skuadra e Gattusos synon Evropën Interi dhe Napoli takohen në ndeshjen e xhiros së parafundit të Serie A. Dy skuadrat tashmë nuk kanë ndonjë objektiv
Zhbllokohet sfida Genoa-Inter (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfetë ndaj Genoas e vlefshme për javën e 36-të në Serie A. Në m
Verona - Inter, formacionet e mundshme Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani, do të ketë një test të vështirë, përballë Alexis Sanchez dhe Romelu Lukaku. Tek I
Interi në avantazh, shënon Lukaku (VIDEO) Interi ka zhbllokuar shifrat ndaj Bolognas. Në ndeshjen që po luhet në San Siro Lukaku realizoi lehtësisht brenda zo
Rrëfimi i Lukakut: Kam ende inate me Villas Boas, nuk e preka trofeun e fituar të Ligës së Kampioneve me Chelsean Romelu Lukaku e ka pranuar se nuk do ta falë kurrë Andre Villas-Boas, i cili e kishte lënë jashtë skuadrës së Ligës së K