999 rezultate për

luka

Vetëm 10 minuta, Luka Jovic debuton me dopietë (VIDEO) Nuk mund të niste më mirë përvoja e dytë e Luka Jovicit tek Eintracht Frakfurti. Sulmuesi serb, i cili deri pak ditë
Zyrtare: Luka Jovic rikthehet te Eintracht Frankfurt Jovic kaloi të Reali në vitin 2019 për 63 milionë euro, por dështoi të gjejë vend në formacionin e Zidanes duke bërë par
Lukaku mposht De Bruyne, zgjedhet lojtari i vitit për Belgjikën Romelu Lukaku është zgjedhur si lojtari i vitit për kombëtaren e Belgjikës. Në një konkurrencë të ngushtë me Kevin de
E konfirmuar, Luka Jovic huazohet te Eintrachti deri në verë Einchrat Frankfurt ka konfirmuar se sulmuesi i Real Madridit, Luka Jovic do rikthehet në formë huazimi. Jovic nuk ësh
Cilësohet si i turpshëm simulimi i Lukakut në derbin ndaj Romës (VIDEO) Romelu Lukaku është turpëruar së fundmi në tentimin për të simuluar në derbin ndaj Romës në kuadër të javës së 17-të në
Pa Lukakun në fushë, Sampdoria i bën "gjëmën" Interit (VIDEO) Pa Lukakun të dëmtuar Interi nuk ja ka dalë ndaj Sampdorias duke u mposhtur 2-1, shkruan Albeu.com. Ishin golat e Can
"Buzëqesh" Interi, Lukaku nuk ka pësuar dëmtim serioz Interi ka pranuar lajmin e mirë se sulmuesi Romelu Lukaku nuk është i lënduar, por skuadra italiane ndoshta do vendos ta
Shfaqi problem muskulor në ndeshjen ndaj Crotones, mësohet sa do të mungojë Lukaku Sulmuesi i Inter, Romelu Lukaku, nuk do të paraqitet në ndeshjen kundër Sampdoria që do të zhvillohet në kuadër të javes
Lukaku "makineri", shënon 50 gola për Interin Sulmuesi belg, Romelu Lukaku ka shënuar një rekord të madh personal sa i përket numrit të golave të shënuar me klubin e
Lukaku i bindur: Kane është duke u përmirësuar falë Mourinhos Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku është i bindur se ylli i Tottenhamit, Harry Kane është duke u përmirësuar nën urdhrat
Interi "piketon" lojtarin që mund ta lërë Lukakun të pushojë Inter është duke punuar të gjejë një zëvendësim per sulmuesin belg, Romelu Lukaku. Romelu Lukaku është një lojtar shu
Modric pranon ulje page dhe vazhdon me Real Madridin "Santiago Bernabeu" duket se do të jetë shëpia e Luka Modric të paktën edhe për një vit, përkatësisht deri në vitin 2022
Lukaku e Messi në sulm, formacioni i top-5 ligave evropiane të kësaj jave (FOTO LAJM) Fundjava që kemi lënë pas ishte pa dyshim njëra nga më të stërmbushurat me ndeshjet derbi dhe shumë interesante nga liga
Momenti kur Lukaku i mohoi golin Sanchezin që mund ti sillte kualifikimin Interit (VIDEO) Romelu Lukaku aksidentalisht priti goditjen me kokë të Alexis Sanchez në sfidën mes Interit dhe Shakhtarit, duke i mohua
Reali konfirmon dëmtimin e sulmuesit para ndeshjes me Borussia Monchengladbach Real Madridi ka konfirmuar lëndimin e sulmuesit Luka Jovic. Serbi që është shëruar nga COVID-19 pritej të rikthehej n
Vlonjati rrëfen betejën me Covidin tek Infektivi: Arrita ti shpëtoj vdekjes! Një vlonjat ka rrëfyer betejën e tij me koronavirusin në spitalin Infektiv ku qëndroi i shtrirë për dy javë. Në një
Super Lukaku, Interi në avantazh (VIDEO) Interi ka arritur të gjejë golin e dytë ndaj Borussia Monchengladbah me Romelu Lukaku i cili nuk gaboi dhe me një diagon
Sassuolo - Inter, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" pa Lukakun (FOTO LAJM) Interin e pret një ndeshje e vështirë ndaj Sassuolos në udhëtim, në kuadër të ndeshjes së nëntë. Sassuolo është një p
"Lukaku ka rilindur me Interin, ja gabimi që bëri te Man United" Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez, është kthyer të flasë për sulmuesin e tij, Romelu Lukaku. “Marrëdhënia ime me
Lukaku këshillon Eriksen: Ka shumë cilësi, duhet të mësojë italisht Udhëhoqi Belgjikën e tij drejt "Final Four" të Ligës së Kombeve dhe tani Romelu Lukaku është gati të rikthehet tek Inter