999 rezultate për

luis

Cilësohet si "Luis Figo" i ardhshëm, Man.United hap thesin për yllin e Sportingut Manchester United shpenzoi në merkaton e fundit rreth 40 milionë euro për dy talente si uruguaiani Pellistri e Amad Trao
ZYRTARE/ Zbulohet orari i "El Classicos" La Liga ka zbuluar orarin për ndeshjen e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit që zhvillohet me 24 tetor. Kjo ndeshje
Barazoi Shumakerin me fitore, ja të gjitha rekordet e Luis Hamiltonit në 14 vite karrierë Me suksesin e djeshëm në Nurburgring, Luis Hamilton barazoi Majkëll Shumakerin me 91 triumfe për sa u përket fitoreve në
Luis Enrique tregon çfarë e befason nga Ronaldo Luis Enrike vendos ta shikojë pozitivisht barazimin që Spanja mori në Portugali, pavarësisht se këta të fundit u ndalën
Presidenti i Atletico Madridit ka një mesazh për Lionel Messin Lionel Messi është i mirëpritur t’i bashkohet Luis Suarez tek Atletico Madrid, nëse ai akoma dëshiron të luajë përkrah u
Luis Suarez i përgjigjet mesazhit të Lionel Messit Ju meritonit të largoheshit siç e meritonit, si një nga lojtarët më të rëndësishëm në histori të klubit, pasi arrite gjë
Luis Suarez zbulon arsyen pse zgjodhi të transferohej te rivalët e Barcelonës Mund të quhet pa diskutim si "goditja më e madhe" në këtë merkato verore në Spanjë. Luis Suarez u largua nga Barcelon
Kjo është shifra "modeste" që ka paguar Atletico për Suarez Atletico Madrid ka kompletuar transferimin e Luis Suarez nga Barcelona. Përmes një komunikate, skuadra nga Madridi ka
ZYRTARE/ Luis Suarez i bashkohet Atletico Madridit Luis Suarez është lojtar i Atletico Madrid. Sulmuesi uruguaian, pas gjashtë vitesh në Barcelonë, largohet nga ‘Camp N
"Luis Suarez? Më vjen turp që jam italian" Çështja Suarez vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në Itali. Sulmuesi ka përfunduar në shënjestrën e kritikave pas
Barcelona bën lëmsh Europën me Suarez Barcelona bën përsëri lëmsh merkaton në Europë. Klubi katalanas nuk dëshiron të ketë më pjesë të tij Luis Suarez, por në
Luis Suarez arrin marrëveshjen me Atletico Madridin Luis Suarez vështirë se do të vazhdojë te skuadra e Barcelonës. Ylli uruguaian, Luis Suarez, me shumë gjasë do të lar
Drejtori sportiv i Juventusit telefonon Suarez, i konfirmon gjithçka Fabio Paratici ka telefonuar Luis Suarezin. Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, javëve të fundit është lidhur me një
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së loj
3 opsionet për të ardhmen e Luis Suarez Tani është konfirmuar, të paktën nga shtypi katalanas: Luis Suarez nuk do të bashkohet me Juventusin. Dhe kjo, për ar
Largohu ose... Drejtuesit e Barcelonës "kërcënojnë" Luis Suarez Mediat katalanase konfirmojnë se marrëdhëniet mes Barcelonës dhe Luis Suarez janë mjaft të tensionuara, pasi futbollisti
Suarez tregon gadishmëri për tu bashkuar me rivalët e Barcelonës Luis Suarez megjithatë mund të mos mbetet te Barcelona. Ylli uruguaian, Suarez duket se është gati që të nis një aven
Ndeshja miqësore e Barcelonës, Koeman lë jasht Vidalin dhe Suarez Ronald Koeman ka lënë jashtë listës Luis Suarezin dhe Arturo Vidalin. Barcelona luan sot një ndeshje miqësore me skua
Kalimi i Suarez te Juventusi nuk do të jetë i lehtë, uruguajani do duhet të japë provim Luis Suarez duhet të presë për mundësinë e transferimit në Juventus. Juventus nuk e ka të lehtë transferimin e sulmue
Zyrtarizimi i Luis Suarez te Juventusi po vonon për këtë arsye uis Suarez dëshiron ta bëjë Barcelonën që të paguajnë para. Ylli uruguaian nuk është i kënaqur me trajtimin që i ka b