999 rezultate për

lucia

Vazhdojnë ngjarjet e shëmtuara, turistët gjermanë grabiten në qendër të Tiranës Një tjetër ngjarje e pakëndshme u ka ndodhur turistëve të huaj që vijnë këto ditë për të vizituar Shqipërinë, të cilët b
Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Spalletti: Inter një klub i bukur, do qëndroja 100 vjet Një barazim disi zhgënjyes ai i Inter ndaj Juventus, në shifrat 1-1, kur zikaltërit kaluan të parët në avantazh dhe për
Shoqërohen Boçi dhe 15 demokratë elbasanas pasi i bllokuan rrugën Ramës Policia ka shoqëruar ish-deputetin demokrat Luçiano Boçi dhe 15 anëtarë të PD pasi ditën e sotme bllokuan rrugën në Brad
PD nis të djegë goma në protestë Militantët e PD ka vijuar protestën e tyre në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan. Ata kanë nisur fillimisht m
Ish e dashura e Skriniar, "turbullon" Instagramin (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes s
E akuzojnë për të infiltruar, plas grushti në protestën e opozitës (VIDEO) Një situatë kaotike është krijuar brenda protestuesve, të cilët kanë sulmuar me grushta një person duke e akuzuar si per
Policia ndalon Luçiano Boçin , PD: Sjellje barbare, figura më e keqe e një shteti demokratik (VIDEO) Partia Demokratike ka shpërndarë një video, e cila sipas saj tregon se si ish-deputeti Luçiano Boçi është shoqëruar në m
Luciano Moggi: Icardin nuk e duan lojtarë, Interi do të humbasë zonën Champions nëse vazhdon kështu Luciano Moggi, ish-drejtori i Juventusit dhe Partizanit, ka folur në lidhje me çështjen e nxehtë te Interi, "Icardi". Pa
Ishi i Skriniar, i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj
Luciano Spalletti nuk përmbahet, përplaset me gazetarin Luciano Spalletti është treguar i papërmbajtur pas ndeshjes ku u ndal me një barazim kundrejt Firences. NW një prono
Nuk përmbahet modelja sllovake, i heq të gjitha në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova u bë e famshme vitin e kaluar për shkak të lidhjes me mbrojtësin e Interit Milan Skinjarin. Ajo ta
Luciana Campolongo tifozja e Juventusit i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Luciana Campolongo është një nga tifozet më të zjarrta të Juventusit. Ajo është me profesion balerine, por Juventusit nu
Luciano Moggi rikthehet te Juventusi pas shumë vitesh si vizitor (FOTO LAJM) Ish-drejtori i përgjithshëm dhe këshilltari i presidentit Gazmend Demi te Partizani , Luciano Moggi kishte kohë që nuk d
Zbulohet prapskena, Spalletti ishte pranë Juventusit në vitin 2014 Në prag të derbit të sotëm me Juventusit dhe Interit, Gazeta dello Sport ka zbuluar një prapskenë majft Interesant, shk
Nga duelet në fushë tek ato në stol, bilanci mes Allegrit dhe Spalletti Toskanë, me batutën gjithmonë gati dhe një ironi thumbuese. Por gabon rëndë ai apo ato që guxojnë t’u prekin skuadrat re
Mbrojtësi kroat në dyshim për Interin kundër Tottenham Mbrojtës i majtë i Interit, Sime Vrsaljko duket se do të mungojë kundër Tottenham Hotspur, pasi që është stërvitur veçma
Buzëqesh Inter, i rikthehet një yll në prag të derbit Skuadra e Interit duhet të buzëqeshë pasi dëmtimi i mesfushorit Vecino nuk është i rëndë dhe lojtari pritet të jetë në l
Moggi bën për ujë të ftohtë Pogba-n Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luçiano Moxhi e ka kritikuar së fundmi yllin e Manchster United, Paul Pogba. N
"Tërbohen" intersitët, kërkojnë këtë trajner Interi pësojë një humbje drastike ditën e djeshme kundër Parmas edhe pse ndeshja luhej në "San Siro". Pas kësaj tifo