999 rezultate për

lucas

Bashkëshortja e Lucas Mouras: S’e shpjegoj dot se sa shumë të admiroj (FOTO LAJM) Lucas Moura ishte heroi i Tottenhamit me një tregolësh në përmbysjen e pabesueshme ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Bashkësho
Lucas Moura merr një dedikim emocionues nga bashkëshortja e tij (VIDEO) Lucas Moura ishte heroi i Tottenhamit me një tregolësh në përmbysjen e pabesueshme ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Bashkë
Nga varfëria, droga dhe bandat në Brazil: Historia prekëse e Lucas Moura (FOTO LAJM) Lucas Moura u bë protagonist kryesor i mbrëmjes së djeshme për Tottenhamin duke ralizuar "hat-trick" kundër Ajax-it, dhe
Lucas Moura, "spiuni" që u kthye në hero të Tottenhamit Luante shumë pak, por mbi të gjitha fliste shumë. Kjo ishte historia e Lukas Mouras, të paktën ajo që raportohet nga “Le
Festoi me të madhe golin e Lucas, ish-lojtarit të Tottenhamit gati sa nuk i bie të fikët (VIDEO) Goli i 3 i shënuar nga Lucas në minutën e 95 ndaj Ajax-it që dhe i dhuroi kualifikimin Tottenhamit në finalen e Madridit
Eriksen: Lucas Moura meriton një statujë në Angli Lojtarët e Tottenham as vetë nuk e besojnë atë se cfarë kanë arritur të bëjnë në pjesë e dytë përballë Ajax, ku padyshim
Lucas Paqueta dhuron spektakël në stërvitje, gati për në fushë (VIDEO) Lucas Paqueta gëzon tifozët e Milanit. Braziliani, që u dëmtua në ndeshjen ndaj Udineses përpara tre javësh, thuajse ka
Lucas Podolski i shkruan Ilda Bejlerit në "Instagram", publikohet biseda (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare ka marrë një mesazh në “Instagram” nga futbollisti i njohur Lucas Podolski. Emri i saj ës
Zyrtare: Bayern Munich firmos me Lucas Hernandez, bëhet blerja më e shtrenjtë në Bundesligë Lucas Hernandez do të transferohet në verë nga Atletico Madrid te Bayern Munich. Këtë e ka konfirmuar klubi gjerman.
Zbulohet motivi i sherrit mes dy lojtarëve të Milanit (VIDEO) Zbulohet motivi i sherrit në pankinën e Milan gjatë derbit të humbur ndaj Inter. Ajo zënkë e nxehtë mes Lucas Biglia dhe
Fomacionet zyrtare të derbit Lazio – Roma , mungon Manolas Në orën 20:30 pritet të fillojë një nga derbet më të zjarrtë të europës, shkruan Albeu.com Është rikthyer pas disa vi
El Clasico, Real Madrid dhe Barcelona në luftë për një vend në finale të Kupës së Mbretit (VIDEO) Real Madrid do të presë sot në mbrëmje Barcelonën në Santiago Bernabeu për ndeshjen e dytë të gjysmëfinales së Kupës së
Pse u inatos Bale? Shtyn Lucasin e shmang bashkëlojtarët (VIDEO) Uellsiani, Gareth Bale duket se ende nuk ka rënë në qetësi me skuadrën e Real Madrid. Zëmerimin e tij ai e ka shfaqu
Ky është reagimi i Messit pas golit të Realit (FOTO LAJM) Real Madrid është duke udhëhequr 1-0 ndaj Barcelonës në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për gjysmëfinalen e parë të Kupës
Paqueta: Dua të fitoj trofe me Milanin Lucas Paqueta ka shprehur dëshirën e tij që të “ndihmojë Milanin që t’i kthehet rrugës së fitoreve dhe fitimit të trofev
Lucas Hernandez nuk do të largohet nga Atletico Madrid Lucas Hernandez nuk do të largohet gjatë merkatos së janarit nga Atletico Madrid. Ditëve të fundit, mbrojtësi francez
"Më paso një dreq topi, ti kroat m*ti!”, lojtari madrilen shpërthen kundër Modriç Real Madrid u shpall kampion i Kupës së Botës për Klubet, duke fituar kështu të tretin trofe radhazi. MArca shkruan s
E bujshme / Bayern Munich paguan 85 mln euro për mbrojtësin e Atletico Madridit Bayern Munich pritet që të kompletojnë nënshkrimin e mbrojtësit të Atletico Madridit, Lucas Hernandez në janar për shumë
Tottenham barazon rezultatin ndaj PSV (VIDEO) Tottenham Hotspur ka barazuar rezultatin ndaj PSV në "Philips Stadion". Ai që ka barazuar është mesfushori brazilian
Zbulohet ylli i Atl.Madrid që refuzoi Realin Skuadra e Atletiko Madrid është e mbushur me yje dhe një ndër to është edhe Lucas Hernandez. Mbrojtësi francez së fundmi