999 rezultate për

lubonja

Jozefina Topalli me parti të re, analisti: Ose është delirante ose e blerë nga Rama! Analisti Fatos Lubonja, ka komentuar situatën politike në vend, ku flitet për krijimin e partive të reja në prag të zgje
Zbulohet ditari, Enver Hoxha: Fadil Paçrami dhe Todi Lubonja janë plehra Dënimi i Fadil Paçramit dhe Todi Lubonjës, finalizuar në Plenumin IV të Komitetit Qendror, ka qenë ngjarja më e bujshme
Lubonja përplaset me Murrizin për ndryshimet kushtetuese: Në shërbim të Ramës! Deputeti Myslim Murrizi, që është edhe një nga iniciatorët e draftit që kërkonte ndryshimet kushtetuese, ka debatuar ash
Lubonja: Cili është synimi i vërtetë i Edi Ramës për të hequr koalicionet Analisti Fatos Lubonja thotë se arsyeja që pse kryeministri Rama synon që të heqë koalicionet është që të fusë në Kushte
Lubonja kritikon hapur ambasadoren amerikane: Jep disa mesazhe sikur po flasin grupe mafioze Analisti Fatos Lubonja, i ftuar në rubrikën ‘’Opinion’’ të Neës24 ka thënë se fati i Reformës Zgjedhore është vendosur d
Fatos Lubonja: Me Edi Ramën Shqipëria ka bërë hapa mbrapa Analisti Fatos Lubonja i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, duke folur për Reformën Zgjedhore, tha se me Edi
Lubonja ngre dyshime për një marrëveshje të fshehtë mazhorancë-opozitë "Pastaj ekziston edhe mundësia që të ketë një narrëveshje maxhorancë-opozitë, e tipit që ikim ne dhe pastaj vini ju…"
Lubonja: Marrëveshja sekrete që shqetësoi Yuri Kimin Nga FATOS LUBONJA Cicërima gjithë ambiguitet e ambasadores amerikane, Yuri Kim, ku shprehej se qe e shqetësuar për ca
Lubonja: Në protestën e sotme të kërkohet dorëheqja e Veliajt Analisti Fatos Lubonja thotë se në protestën e sotme duhet të kërkohet dorëheqja e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veli
U kthye nga Italia, Fatos Lubonja mbyllet në karantinë Analisti Fatos Lubonja ka treguar se është karantinuar në shtëpinë e tij pasi rreth një javë me parë ka mbërritur nga It
Flet Fatos Lubonja në vetë-izolim: Nuk do dal nga shtëpia për 14 ditë Analisti Fatos Lubonja, i ardhur rreth një javë me parë nga Italia po qëndron në vetëizolim në banesën e tij. Në një
U kthye nga Italia, vetëizolohet Fatos Lubonja (VIDEO) Analisti Fatos Lubonja është mbyllur në shtëpi. Kjo për shkak të kthimit nga Italia rreth dy javë më parë. Për të di
"S'ka bir nëne që të më bindë", Lubonja: Ku bëhet pastrimi i parave, çfarë ndryshimi ka OFL-ja nga ligji antimafia Analisti Fatos Lubonja e shikon si kulmin e një padrejtësie të madhe e hipokrizi atë që po ndodh me OFL. Në “Real Story”
Lubonja skanon 21 janarin: Ata njerëz u çuan qëllimisht për t'u vrarë Analisti Fatos Lubonja komentoi në rubrikën “Opinion”, në News24, ngjarjen e bujshme të “21 Janarit”, ku nëntë vite më p
Lubonja sulmon Trump-in: Vrasja e gjeneralit iranian është një akt terrorist Një akt terrorist dhe të papërgjegjshëm e ka cilësuar analisti Fatos Lubonja vrasjen e gjeneralit iranian Qassim Soleima
Fatos Lubonja zbulon si u bë sulmi ndaj makinës e fajëson Edi Ramën Ditën e sotme makina e analistit të njohur, Fatos Lubonja u dhunua nga persona ende të paidentifikuar gjatë natës së ndë
Fatos Lubonja: Viti 2019 i ngjan vitit 1997 I ftuar në emisionin Real Story, analisti Fatos Lubonja ka paralelizuar dy vite të jetuara nga e njëjta Shqipëri, viktim
Lubonja parashikon "eliminimin" e Metës: Alarm i madh për shqiptarët "Eliminimi’ i presidenti është alarm i madh për të gjithë në që duam të jetojmë në një vend të lirë dhe në një vend të l
Zgjedhjet në Kosovë/Lubonja: Ne në Shqipëri na mungon ndershmëria Analisti Fatos Lubonja ka komentuar në një lidhje “Skype” në News24 zgjedhjet në Kosovë dhe fitoren e deritanishme të Ve
Berisha pak para protestës: Super cunami po afron (VIDEO) Pasditen e sotme pritet të fillojë protesta e 10 kombëtare e opozitës së bashkuar me moton Rama Ik. Lidhur me këtë f