999 rezultate për

luana

Rikthehet Luana Vjollca, tund rrjetin me fotot e reja (FOTO LAJM) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Marina dhe Luana udhëtojnë, por nuk janë vetëm (FOTO LAJM) Motrat Vjollca janë dy prej femrave më të përmendura në shoëbizin shqiptar. Të dyja motrat duket se shihen shpesh në sho
Luana Vjollca ndër vite, befasoheni me ndërhyrjet estetike Dukja e saj është super seksi në aspektin e figurës trupore dhe joshjes me asetet, por edhe për atraktivitetin e bukurin
Luana publikon foto nga palestra, Marina i lë këtë koment (FOTO LAJM) Luana Vjollca nuk rresht së publikuari foto. Së fundi ajo ka postuar foto nga palestra, ku e veshur sportive ajo duket m
Kështu e urojnë nënën për ditëlindje motrat Vjollca (FOTO LAJM) Moderatoret e njohur shqiptare Luana e Marina Vjollca janë shumë të përfolura në mediat roze. Por duket se dje ka marrë
Luana bën "gafën" e madhe, detaji që u vu re (FOTO LAJM) Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë. Në
Lumturi për Luanën dhe Marinën, pse kjo ditë për to është më e bukura Ato e kanë shprehur gjithnjë se e duan nënën e tyre mbi gjithcka. Prandaj për motrat Vjollca dita e sotme është një n
Sot duket fenomenale, si dukej Luana 7 vite më parë? (FOTO LAJM) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Ermal Mamaqi publikon mesazhet, ja çfarë ''i shkruan'' Luana Vjollca për emisionin Që me nisjen e emisonit të ri të Luanës, ata kanë qenë ''kokë më kokë'' me emisionet e tyre të cilët transmetoheshin të
Luana nuk ka të ndalur, edhe në heshtje thyen rrjetin (FOTO LAJM) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Nxehet situata në Xing, Luana zhvesh Ermalin dhe Gent Hazizin "Si ishte të punoje me Luanën?", mjaftoi kjo pyetje që situata të nxehej në "Xing me Ermalin" ku sot është i ftuar Gent
Luana poston foton, Fifi i lë këtë koment (FOTO LAJM) Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca, është biondina më simpatike që shohim në televizionet shqiptare.
Nën hapat e Luana Vjollcës, kush është velina që do bëhet parashikuese moti Nëse flasim për parashikuese moti, ajo që ka thyer çdo "rekord" në televizionet shqiptare është Luana Vjollca. Luana
Luana Vjollca vjen ndryshe në këtë foto, kështu e quan Rashel Kolaneci! (FOTO LAJM) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Befason Luana, vjen me një pamje të re (FOTO) Moderatorja Luana Vjollca nuk i ndal surprizat për fansat e saj. Pasi surprizoi me foton pa make up ajo ka ndarë në rr
Luana jashtë kamerave, një bishë edhe pa make up (FOTO LAJM) Emisioni i suksesshëm i Luana Vjollcës, "Shiko Kush Luan", ka përfunduar për të rinisur sërish ndoshta në tetor. Lua
Luana dhe Krenari nuk ''fshihen'' më! Këtë bëjnë në Instagram (FOTO LAJM) Ndonjëherë fjalët janë të panevojshme, kur veprat flasin më shumë. Ndonëse as moderatorja Luana Vjollca, as Krenar Çoçaj
Marina poston një fotografi të re, por komenti i Luanës ju lë pa fjalë (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur, Marina Vjollca gëzon linja perfekte. Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka shpërndarë disa foto
Blendi Salaj i nxjerr të “palarat” Luana Vjollcës Moderatori Blendi Salaj së fundmi e kemi parë në krahë të Luana Vjollcës si bashkautor në programin e saj të fundit ''Sh
Luana Vjollca në Milano, me shumë stil (FOTO LAJM) Luana Vjollca nuk di të ndalet së frekuentuari vende të ndryshme të botës. Së fundi, ka shkuar për një vizitë në Milano