Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
999 rezultate për

luan

Do këndojë LIVE në emision, Luana ndan videon: Dedikuar Shqipërisë time (VIDEO) Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e s
Kërcënonte policin, si u zbuluan mesazhet e të riut Policia e Shtetit ka zbardhur pas 6 muajsh hetimi kanosjen për vrasje të një punonjësi policie përmes rrjeteve sociale.
Mohuan lidhjen, por Majk dhe Miss-i shqiptar treguan se kaluan mbrëmjen së bashku (FOTO LAJM) Përgjatë ditëve të fundit, reperi i njohur Majk është përfolur për një romancë me bukuroshen shqiptare që u zgjodh “Miss
Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc
I infektuari me COVID-19 luan në violinë për të falënderuar stafin e spitalit ku po trajtohet (VIDEO) Mësuesi i muzikës Grover Wilhelmsen ishte në kujdesin intensiv me COVID-19 për një muaj. Në pamundësi për të folur nd
Reja: Na çatë tr*pin me këtë punën e modulit 3-5-2, sapo mundëm bjellorusët që ishin "monstra" Trajneri i Shqipërisë Edi Reja u justifikua se fitorja me Bjellorusinë u ndërlikua për shkak se mjaft lojtarë që u aktiv
"Luana preu pjesët e emisionit", Albana sqaron deklaratën ndaj Arbanës (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në rrjet është bërë virale një deklaratë e Albana Osmanit, e cila u shpreh se nuk ka pasur kurrë miqësi
Struci mund të vrasë një luan, çfarë duhet të dini për shpendin më të madh në botë (FOTO LAJM) Strucët janë zogj të mëdhenj, pa fluturim, që kanë këmbë të gjata dhe një qafë të gjatë që del nga një trup i rrumbullak
Murati ka një mesazh për Kombëtaren para ndeshjes me Bjellorusinë: Luani me zemër (VIDEO) Ish-mesfushori i njohur i Kombëtares shqiptare, Edvin Murati, ka vlerësuar ndeshjen e kuqezinjve ndaj Kazakistanit. N
Meta përkujton vdekjen e vëllait të Haradinajt: Heronjtë e Kombit Presidenti Ilir Meta ka publikuar në “Facebook” një foto të Ramush Haradinajt dhe vëllait të ndjerë Luan Haradinaj, i ci
Haradinaj kujton vëllain e vrarë: Luan, ne po na ikin vitet, e ti mbete i ri përgjithmonë Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ditën e sotme ka kujtuar vëllain e tij Luanin i cili u vra gjatë luftës dhe
Luana Vjollcës i shkatërrojnë "Ferrari"-n: Kush e bëri këtë? (FOTO LAJM) Ndërkohë që të gjithë shijuan të dielën e pushimit ditën e djeshme, Luana Vjollca ishte sërish në punë. Moderatorja e nj
E quajti të stonuar, a është pajtuar Mentor Hazizi me Fifin? Një ndër të ftuarit e puntatës së tetë në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte edhe këngëtari
Bogdani: Shqipëria nuk po luan mirë, por sot fiton Erjon Bogdanin mendon se Shqipëria do të dalë me tre pikë nga sfida me Kazakistanin, e cila luhet këtë të dielë. Ish-
Klopp i shtang të gjithë, ky është lojtari që "piketon" si zëvendësuesin e Van Dijk Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, po mundohet që të gjejë zëvendësin e mbrojtësit Virgil van Dijk-ut të dëmtuar dhe
Rrahmani tregon pse nuk luan te Napoli Amir Rrahmani sot luajti titullar ndaj Shqipërisë, kombëtarja që dikur a qenë edhe e tij, kur ka veshur fanelën kuqezi.
"Një ëngjëll me fytyrë të ndyrë", prestigjiozja italiane shkruan për Hysaj: Si Gatuzo, luan se ka mushkëri të tretë Elseid Hysaj është në fazën e ringritjes së karrierës pas problemeve të shumta në kohën kur Ançeloti mori drejtimin e Na
"Dhurata më e bukur", Luana zbulon çfarë i heq lodhjen pas punës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga vajzat më aktive të skenës shqiptare. Ajo arrin t’i bëjë të gjitha nga muzika dhe deri te mo
Rooney tregon prapaskena: U befasuam kur Ferguson na tha se si do të luanim kundër Barcelonës Wayne Rooney zbuloi se shokët e tij të skuadrës te Manchester United ishin të befasuar kur Sir Alex Ferguson njoftoi tak
Ky zakon i përditshëm përmirëson funksionimin e trurit Nëse jeni duke kërkuar një motivim të fortë për të shkuar në palestër rregullisht, hulumtimet e reja tregojnë se stërvit