999 rezultate për

louis

Milani në shitje, vjen oferta e parë joshëse Klubi i Milanit del sërish në shitje. Kuqezinjtë pritet që të ndryshojnë pronar pasi në tavolinën e aksionerëve ameri
Pse Louis Vuitton nuk bën kurrë ulje? Dua shumë të blej një çantë Louis Vuitton Neverfull. Idea më ekonomike do të ishte të prisja uljet pasi, nuk ka çanta të
Pse Louis Vuitton nuk bën kurrë ulje? Mësojeni një herë e mirë arsyen Dua shumë të blej një çantë Louis Vuitton Neverfull. Idea më ekonomike do të ishte të prisja uljet pasi, nuk ka çanta të
Louis van Gaal: Është e tmerrshme, Ajax ia dhuroi finalen Tottenhamit Louis van Gaal ka kritikuar skuadrën e Ajax-it për atë eliminim tragjik nga Champions League. Ish kampioni i Europës
Nuk ka fund tragjedia, pas nënës këngëtarit i vdes edhe motra 18 vjeçare Motra e vogël e këngëtarit të njohur Louis Tomlinson, i njohur gjerësisht si Louis i “One Direction”, u gjend e pajetë n
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Tayna me Louis Vuitton fallco, i kthehen këngët në boomerang (FOTO LAJM) Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Kokainë dhe mijëra euro në valixhen "Louis Vitton", bien në pranga 2 shqiptarë Policia italiane mësohet se ka vënë në pranga dy shtetas shqiptarë të cilët posedonin drogë dhe një sasi të madhe parash
Dhuratat luksoze të motrave Hoxha, Lori i bën Sarës pantofla Louis Vuitton Sara Hoxha ka marrë një dhuratë për festa nga motra e saj, Lori. Ajo i ka bërë dhuratë një palë pantofla në ngjyrë v
Ky qenush u bë hit në internet sepse ka ngjyrë të pazakontë Një grua nga Skocia u befasua kur pa se qeni i saj lindi një qenush me një ngjyrë shumë ndryshe nga të tjerët. Louise
Tenton të arratiset, polici e qëllon me armë zjarri (VIDEO) Një i ri i plagosur nga policia duke ikur në Louisville i kërkoi falje një oficeri që e detyroi atë të hapte zjarr. A
Moderatori i fut duart live, të ftuarës i ikën truri (VIDEO) Në një emision televiziv në Angli, moderatori Louis Walsh i fut duart të ftuarës së tij, Mel B-së. Ndërkohë që janë d
Të gjithë sytë nga princi i vogël, Louis rrëmben vëmendjen Princi i vogël Louis do të pagëzohet sot në ‘The Chapel Royal’, në pallatin St James. Në rastin e veçantë të vogëlushit
Publikohen fotot e para të Princit të vogël Louis (FOTO LAJM) Familja mbretërore ka publikuar fotot e para të princit tw vogwl. Ata nuk kanë zgjedhur një fotograf profesionist, por
Njihuni me gorillën që ecën si njeri (VIDEO) Një gorillë mashkull në kopshtin zoologjik të Filadelfias është ndryshe nga të tjerat. Gorilla ecën si njeri dhesigur
Modelja e njohur tregon arsyen e çuditshme pse nuk qesh kurrë (FOTO LAJM) Victoria Beckham ka prezantuar motrën e saj të vogël më të cilën ngjason aq shumë sa ato duken thuajse si binjake. L
Kim ka një gjarpër për kafshë shtëpiake të veshur me logon e Louis Kim Kardashian është gjithçka përveç se një ''njeri i zakonshëm''! Lejon vajzën t’i bejë foto teksa pozon nudo, shfaqet
Princi trashëgimtar saudit blen banesën më të shtrenjtë në botë Mohammed ben Salmane, njeriu i ri i fortë i Arabisë Saudite që kërkon të jetë imazhi i antikorrupsionit, është blerësi i
PSG fiton në Stade Louis II kundër Monacos PSG ka mposhtur 2-1 Monacon në "Stade Louis II" në javën e 14-të të Ligue 1. Paris-Saint Germaini ka vazhduar me form
Ndodh edhe në SHBA/ Pas 45-vitesh burgim shpallet i pafajshëm (VIDEO) Ai kaloi pas hekurave pjesën më të madhe të jetës. Wilbert Jones nga Louisiana u arresua në moshën 19-vjeçare për rrëmbi