999 rezultate për

louboutin

E dini pse këpucët e famshme Christian Louboutin janë të kuqe poshtë? Po të pyesni çdo vajzë çfarë këpucësh do donte të blinte, me siguri që një palë këpucë me taka, Christian Louboutin, do
Këpucët më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Ndër vite janë krijuar këpucë të ndryshme të cilat dallojnë si nga forma ashtu dhe nga problematikat që ato sjellin.
"Këpucët" e Krishtlindjeve (FOTO-LAJM) E kuqja dhe e bardha janë dy ngjyra të përzgjedhura për "këpucët" e Krishtlindjeve. Studio XAG ka projektuar disa "pemë"