999 rezultate për

lotito

Lotito ka gati premion nëse Lazio fiton kampionatin Do të jetë një fund sezoni i nxehtë për Lazion nëse ky kampionat do të rifillojë pasi Claudio Lotito ka vendosur të hapë
Presidenti i Lacios në qendër të skandalit, akuzohet për blerjen e dyshimtë të një lojtari Presidenti i Lacios Klaudio Lotito është vënë në shënjestër nga “Gazzetta dello Sport” për mënyrën e transferimit të fut
Prokuroria Federale hap hetim për deklaratën e Lotitos mbi ndeshjen Juve-Inter “Jemi një pikë larg kreut dhe kjo vetëm falë Juve-Inter, që e keni parë se cfarë ndeshjeje ishte”, pati deklaruar presid
Lazios mund t’i përsëritet makthi i përjetuar 105 vjet më parë Ministri i sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora ka vënë në dyshim vazhdimin e stinorit në Serie A, duke lënë Lazion në
Presidenti i Lazios sfidon Juventusin për titullin kampion Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, këmbëngul që sezoni në Itali të vazhdojë, ndërsa është i bindur se do ta sfidojë Ju
Lotito nuk heq dorë: Futbolli duhet të nisë, prodhon të ardhura prej 1.2 miliardësh "Rifillimi është për mendimin tim i domosdoshëm. Ne duhet të jemi të vetëdijshëm për rreziqet e vërteta dhe situatën e f
Lazio akuzon Juventusin dhe Interin: Duan që të mbyllet kampionati Lazio ka “ndezur” një debat në distancë me klubet e veriut të Italisë, në lidhje me ndërprerjen e kampionatit për shkak
Përfundon takimi mes klubeve të Serisë A, ky është vendimi Klubet e Serisë A kanë mbajtur një video-konferencë këtë të premte ku kanë diskutuar idenë e presidentit të Lacios, Klau
Skuadra e presidentit Lotito thyen rregullat Presidenti i Lazios, Klaudio Lotito, rrezikon të penalizohet për shkak të një vendimi të paprecedentë. Futbollistët e
Lotito i thurr elozhe Igli Tares Igli Tare është padyshim “arkitekti” i Lacios, teksa ka një meritë të jashtëzakonshme për ndërtimin e skuadrës dinjitoze
Lotito: E shpëtova Lazion nga falimentimi falë Igli Tares (VIDEO) Presidenti i Lazios, Claudio Lotito ekskluzivisht për gazetaren e Rtv Ora, Alba Kepi ka sqaruar rolin e drejtorit sporti
Lotito: De Vrij na la jashtë Championsit, ky është sezoni i detyrimeve Humbja e Lazios në ndeshjen e fundit të kampionatit në maj të 2018-ës ndaj Interit, u kushtoi bardheklaltërve vendin e k
Konfirmon Lotito, Inzaghi mbetet te Lazio Trajneri italian ka vendosur të qëndrojë edhe më tutje te skuadra romake. Claudio Lotito ka konfirmuar lajmin e rinov
Lotito: Refuzova 160 milion euro për Milikovic-Savic Claudio Lotito ka rrëfyer prapaskenën e merkatos së verës që lamaë pas. Presidenti Lazios ka treguar se gjatë merkatos
Lotito: Refuzova 160 milionë euro për Milinkovic-Savic Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka thënë se ai e kishte refuzuar një ofertë prej 160 milionë euro për mesfushorit s
Milani nuk heq dorë nga Milinkovic-Savic Pak ditë më parë doli një prapaskenë teksa Milani ishte pranë nëshkrimit me Milinkovic-Savic në mërkaton e verës që la
Lotito dhe Tare: Po hidhet baltë mbi Lazio-n, boll na sulmuat Skuadra e Lazios nuk po fiton në kampionat prej një muaji së fundmi klubi nga kryeqyteti Italian u ndal në barazim ndaj
Punë të shkëlqyer tek Lazio, Lotito shpërblen Igli Taren Igli Tare ka ditur të punojë mjaft mirë në drejtimin e ekipit të Lazios si drejtor duke marrë edhe mirënjohjen e Preside
Lotito ironizon me Strakoshën Presidenti i skuadrës së Lazios, Claudio Lotito ka ironizuar me portierin shqiptar, Thomas Strakosha. Ky i fundit së bas
Kaq para refuzoi Lazio nga PSG për yllin e klubit PSG ishte shumë pranë firmosjes me serbin e Lazios, Milinkoviç-Saviç. Ditën e djeshme mediat raportuan se përfaqësue